Work

Комплектація

Ремонт житла та декорування приміщень – це трудомісткій процес, что вимагає вкладення сил, грошей та часу. Створити стильову концепцію, підібраті колірну гаму, врахуваті особливості приміщення, дотримати правила безпеки – все це в комплексі зробити не так легко. Набагато простіше и надійніше доручити роботи професіоналам. У спеціалізованій студії дизайну можна замовити детальний дизайн проект, комплектація которого включає:

 • вибір та придбання предметів інтер’єру, текстилю, декору;
 • заказотделочніх матеріалів, меблів и сантехнічного обладнання у надійніх постачальніків;
 • оперативна доставка товарів;
 • суворе дотримання термінів виконання робіт;
 • складання кошторису витрат згідно виділеного бюджету.

Професіонали працюють швидко і злагоджено, з досвіду знаючи, чого потрібно приділити увагу в першу чергу і що вимагає узгодження з постачальниками. Чим більше площа вашого приміщення, тим дешевше вийде ціна за один квадратний метр. Комплектація економить ваш особистий час, сили і нерви. Після затвердження проекту ви можете розслабитися, так як дизайнер контролюватиме всі етапи робіт і надавати вам повну інформацію про хід ремонту.

Комплектація дизайн проекту

Вибрати потрібний стиль інтер’єру просто, але вдало вписати його в будинок або квартиру набагато складніше. Для цього є потреба у професійному дизайн проект. Приміщення оформляється з урахуванням площі і особливостей архітектури (висоти стель, наявності еркерів і балконів, панорамного скління та іншого). Послуга авторського нагляду гарантує, що все задумане буде реалізовано в точній відповідності з ескізами і візуалізаціями.

Комплектація будівельних об’єктів під ключ

Для будь-якого будівництва важливо вчасно і стабільно отримувати матеріали необхідної якості. Від організації постачання багато в чому залежить оперативність і рівень виконання робіт. Послуга комплексного постачання під ключ має на увазі, що комплектацію будівництва на всіх етапах забезпечує один і той же постачальник.

При комплексному постачанні будівництво спрощується і швидко просувається до мети. Власник або співробітники можуть займатися своїми прямими обов’язками, а не витрачати час на пошук матеріалів і оформлення замовлень у різних постачальників.

Співпраця з одним постачальником дозволяє налагодити логістику і значно заощадити, найчастіше при великих закупівлі матеріалів надаються вигідні умови і хороші знижки.

Комплектація інтер’єру під ключ

Повна комплектація інтер’єру має на увазі забезпечення будівельними та оздоблювальними матеріалами, предметами меблів, елементами декору і іншим згідно розробленого дизайн проекту. Наша компанія подбає про все – від оформлення замовлень до розміщення предметів інтер’єру.

Комплекс послуг включає:

 1. Розрахунок кошторису на придбання необхідних матеріалів, предметів меблів, побутової техніки, сантехнічного обладнання, текстилю, декору згідно дизайн проекту. У кошторисі фіксується кількість, ціни, терміни доставки, інформація про постачальників.
 2. Взаємодія з постачальниками: ми гарантуємо співпрацю з надійними виробниками і продавцями.
 3. Закупівля всього необхідного для ремонту: матеріалів, предметів інтер’єру і т.п.
 4. Контроль своєчасної доставки і прийом замовлених товарів.
 5. Складання кошторису в ході реалізації проекту, узгодження з власником всіх змін.
 6. Контроль якості робіт і дотримання затверджених термінів.
 7. Взаємодія з виробниками при необхідності виготовлення меблів на індивідуальне замовлення.
 8. Оформлення замовлень на матеріали, обладнання та предмети інтер’єру з європейських країн. Контроль якості та своєчасної доставки.
 9. Пошук кваліфікованих фахівців і будівельних бригад. За бажанням замовника, ми можемо співпрацювати з його майстрами.

Декорування інтер’єру приміщень

Декорування інтер’єру – це завершальний етап обробки приміщення. Згідно обраного стилю і розробленого ескізу дизайнер підбирає і розміщує предмети меблів, світильники, текстиль, побутову техніку, аксесуари, декоративні елементи. В процесі декорування приділяється увага кожній деталі, щоб отримати гармонійні поєднання і цілісний образ приміщення відповідно до обраної концепції.

Декорування ресторану

Для будь-якого ресторану важливі не тільки смачні страви, а й неповторний колорит, приваблива атмосфера, комфортна обстановка. Привабливе оформлення спонукає гостя зайти і залишитися, збільшує число постійних відвідувачів. Гарний оригінальний декор необхідний закладу, щоб зацікавити потенційних клієнтів прямо з порога.

Оформлення ресторану в залежності від концепції

Декорування інтер’єру ресторану має враховувати концепцію закладу – назва, особливості кухні і сервісу. Розробляючи дизайн, необхідно бути в курсі запитів потенційних клієнтів і існуючих конкурентних пропозицій. Команда кваліфікованих фахівців аналізує цільової сегмент споживачів і з урахуванням отриманих даних підбирає оптимальний варіант інтер’єру.

Оформлення ресторанів національної кухні грунтується на колориті відповідної країни. Приміщення декорується в етно-стилі, відтворюючи національну атмосферу за допомогою обробки, матеріалів, меблів, аксесуарів. Так, японські ресторани оформляють в мінімалістичному азіатському стилі, використовуючи бамбук, рисовий папір, зображення сакури, ієрогліфів, віял. Для італійського закладу характерні кімнатні рослини, ємності з приправами, дерев’яні меблі, текстиль, кладка з натурального каменю.

Ресторан-бар має свою специфіку, тут подаються напої, а значить, потрібно приділити увагу барній стійці. Вона займає центральне місце в приміщенні, а всі інші предмети інтер’єру вибудовуються навколо неї.

Фаст фуд або заклад швидкого харчування призначене для прийому самих різних гостей. Його відрізняє універсальність, тому інтер’єр повинен бути відповідним – практичним, функціональним і лаконічним.

До якого б вигляду не ставився ваш ресторан, він повинен бути стильним, привабливим і комфортним. Приділіть увагу зручним, якісним меблям, приємним забарвленням, грамотному зонування. Проявіть трохи фантазії і відвідувачі обов’язково це оцінять.

Декорування дому

Щоб створити затишний, естетичний і комфортний інтер’єр заміського будинку, необхідний комплексний професійний підхід. Починати потрібно з детальної розробки дизайну і створення стильової концепції, а потім приступати до підбору оздоблювальних матеріалів, предметів обстановки і іншого. Грамотне декорування інтер’єру забезпечить максимальну зручність та стильний привабливий вигляд, створить найкращі умови для проживання і відпочинку сім’ї.

Текстильне декорування інтер’єрів

Оформлення будинку або квартири текстилем проводять на завершальному етапі ремонту. Віконні штори – це одночасно декор і функціональний предмет інтер’єру, ефективне дизайнерське засіб для створення атмосфери і настрою. За допомогою штор можна підкреслити стильову концепцію, пограти з простором, приховати від очей опалювальні батареї, замаскувати недоліки, допущені при монтажі укосів і віконних систем.

Підбір штор

Штори будь-якого типу впливають на мікроклімат в оселі, захищають від занадто яскравого сонця, перегріву, наскрізного повітря і холоду з віконних щілин. Вони допомагають створити умови для відпочинку, сну або роботи. Красиві штори приємних кольорів вносять затишок в приміщення і сприяють психологічному комфорту. Вони дозволяють мешканцям будинку сховатися від зовнішніх подразників і забезпечують приватність.

Найвідповідальнішим вважається вибір штор для вітальні кімнати. Слід приділити увагу всьому: колірній гамі, конструкції, якості і фактурним особливостям текстилю. Адже вітальню не даремно називають обличчям квартири: саме тут зустрічають гостей, відзначають свята, збираються всією сім’єю, проводять час з друзями.

Штори повинні органічно вписуватися в дизайн і навіть підкреслювати стиль оформлення кімнати. В іншому випадку порушується цілісність загальної концепції, з’являється дисгармонія і відчуття незавершеності інтер’єру. У мешканців будинку це може викликати дискомфорт, підсвідоме невдоволення, напруга, дратівливість.

Підбір матеріалів для інтер’єру

Вибір будівельних і оздоблювальних матеріалів, меблів та інших предметів інтер’єру – цікаве, але дуже трудомістке заняття. Всякий раз вам доведеться вибирати щось одне з маси існуючих пропозицій і при цьому компонувати вибрані елементи в гармонійну композицію. Крім того, необхідно орієнтуватися у властивостях і особливостях різних матеріалів, щоб підібрати не тільки красивий, але надійний, функціональний і довговічний варіант.

Підбір матеріалів для ремонту

Кожен власник будинку або квартири намагається зробити якісний ремонт, оформити інтер’єр красиво і оригінально. Успіх ремонтних робіт залежить від безлічі факторів, серед яких особливо важливим є правильний вибір матеріалів.

Фахівці нашої компанії не тільки розроблять для вас детальний дизайн проект, але також допоможуть вибрати необхідну обробку, предмети меблів і декор для дому, квартири, офісного приміщення, ресторану, магазину або кафе. Якщо у вас вже є дизайн проект, ми можемо забезпечити авторський нагляд за його реалізацією. Надаючи будь-які послуги, ми гарантуємо високу якість, професіоналізм, відповідальність, індивідуальний підхід до кожного проекту.

Підбір меблів для інтер’єру

Ідеальний інтер’єр складається з гармонійного поєднання багатьох деталей, кожну з яких потрібно ретельно підібрати і продумати. Одна з найважливіших завдань – грамотний вибір меблів. Вона повинна бути якісною, красивою, комфортною, відповідати загальному стилю і перевагам всіх членів сім’ї. Самостійно підібрати обстановку, що відповідає всім цим вимогам, непросто. Оптимальний вихід довірити цю роботу професійним дизайнерам.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати такі види меблів:

 • м’які меблі: дивани, софи, кушетки, крісла, пуфи та інше;
 • корпусні і вбудовану, а також комплекти меблів для передпокою, дитячої кімнати, спальні, кабінету і т.п .;
 • кухонні гарнітури;
 • комплекти для ванної кімнати;
 • офісні столи, стільці, крісла, шафи, стелажі та інше.

Всі меблі підбирається відповідно до переваг замовника, стилем оформлення, габаритами приміщення і виділеного бюджету.

Вартість декорування інтер’єру в Києві

Вартість комплексних послуг з оформлення інтер’єру залежить від виду та обсягів робіт, в кожному конкретному випадку вона розраховується окремо і фіксується в кошторисі витрат.

Декорування в інтер’єрі за найкращими цінами в Vip Design

Наша компанія має багаторічний досвід робіт в сфері дизайну, ремонту та будівництва. Ми надаємо широкий спектр послуг, в тому числі і декорування інтер’єру житлових будинків, квартир, офісів, ресторанів та інших приміщень. Роботи будь-якої складності ми виконуємо швидко, відповідально, якісно.

 • співпраця з нами гарантує вам наступні переваги:
 • оптимальний вибір якісних оздоблювальних матеріалів відповідно до ваших побажань;
 • грамотне зонування приміщень;
 • розробка оригінального дизайн проекту;
 • допомога у виборі елементів декору, текстилю, фурнітури та інших деталей інтер’єру, що підтримують стильову концепцію;
 • авторський нагляд за реалізацією проекту.

У житловому будинку або робочому приміщенні наші талановиті дизайнери допоможуть створити простір вашої мрії – комфортне, естетичної та надихаюче.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту