Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн проект

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Сучасний дизайн проект – це план, «кодекс» ремонту та технічна інструкція для будівельно-ремонтної бригади. Всі рішення обгрунтовані та погоджені з реальними особливостями об’єкта.

Розробка і реалізація дизайн проекту

Розробка дизайн проекту – це процес, який має на увазі поетапне просування до рішення великого числа завдань.

Зустріч

Спеціаліст знайомиться з замовником, знаходять спільну мову для продуктивної співпраці. Дизайнер демонструє своє портфоліо, пояснює принципи своєї роботи, розповідає про себе. Так, клієнт спочатку може зрозуміти для себе, наскільки дизайнер зможе відчути його бажання і втілити їх в реальність.

Складання технічного завдання

Для того щоб дизайнер розумів, в якому напрямку йому розробляти проект, він становить технічне завдання. Дані в цьому завданні обумовлені інформацією, яку надав замовник про себе і про членів своєї сім’ї, а також виходячи з вимог і побажань замовника до планування, стилістиці і т.д.

Обміри та фотофіксація

Для виконання проектування фахівець заміряє об’єкт і фіксує його особливості за допомогою фото або відеозйомки. Так фахівцю простіше створити правильні креслення з урахуванням виступів стін, систем вентиляції та опалення і т.д. На основі обмірювальні креслення розробляють відразу кілька варіантів планування.

Планування і створення концепції

Планування – це основа проекту. Саме від неї залежить, яким буде функціонал приміщення. Потім фахівці приступають до створення концепції інтер’єру, деталізуючи її в кресленнях. Для ескізних проектів розробляють креслення одного типу, для робітників – іншого, більш докладного. В процесі розробки робочого креслення клієнту необхідно часто зустрічатися, домовлятися і листуватися з дизайнером для узгодження креслень.

Візуалізація

Візуалізація – це етап проектування, який найбільше подобається замовникам. Адже візуалізація дозволяє відмінно розглянути особливості проекту.

Реалізація та контроль

Коли дизайнер передав робочий проект ремонтно-будівельній бригаді, починається етап реалізації. Так, будівельники споруджують перегородки, монтують конструкції для декору, виробляють установку предметів сантехніки, займаються обробкою стін. Контролюють ці процеси замовник або дизайнер (якщо клієнт замовив послугу авторський контроль).

Після ремонту

Коли ремонт завершений, переходять до стадії облаштування. Вішають картини, фіранки, годинник і інші елементи декору. Кожен з перерахованих вище етапів займає різну кількість часу. Найшвидші це виміри та складання технічного завдання, а самі тривалі візуалізація і будівельні роботи.

Що входить в дизайн проект інтер’єру?

Для створення креслень і планів необхідно мати плани і схеми:

 • перенесення перегородок і стін;
 • розташування вікон і дверей;
 • кондиціонерів і припливно-витяжної вентиляції;
 • сантехніки;
 • підлогових покриттів і стель;
 • світильників, розеток, кабелів інтернету;
 • ескізи плитки і іншого декору.

У планах вказують напрям відкриття дверей, типи запірних механізмів, системи безпеки і т.д. Так дизайнер може правильно скласти план по розташуванню предметів меблів, сантехніки та побутової техніки.

Чи можна самому створити дизайн проект?

Теоретично можливо, але практично ні. Адже дизайн проект має на увазі створення креслень, візуалізації, розробку стилістичної концепції і т.д. Для цього потрібно володіти специфічними знаннями та навичками.

Якщо у вас немає досвіду роботи над дизайнерським проектом, то краще зверніться до професіоналів.

Що таке обмірний план?

Дизайн проекти завжди починають створювати з етапу обміру. Креслення, на якому вказують дані про виміри, називається обмірний.

Багато хто думає, що зняти заміри дуже просто. Але насправді цей етап досить складний і відповідальний. Потрібно виконати виміру довжини стіни, висоту перегородок, розміщення вентиляційних систем, перепадів висоти поверхів.

Планувальні рішення допомагають в розробці дизайн проекту?

Дизайн проект під ключ дає можливість розрахувати приблизну суму витрат. На кожному етапі реалізації проекту замовник може сформувати бачення підсумку ремонтних робіт. Це дозволяє виключити додаткові витрати і націнки.

Скільки коштує дизайн проект інтер’єру?

Ціна на дизайн проект залежить від площі об’єкта, який облаштовує дизайнер. Також на вартість впливають складність креслень і їх кількість. Наша компанія надає замовнику повністю готову, ідеальну робочу документацію.

Навіщо потрібна 3d-візуалізація інтер’єру?

3Д візуалізація – це популярний вид наочної демонстрації. З її допомогою можна:

 • допомогти дизайнеру побачити і виправити недоліки своєї роботи;
 • продемонструвати клієнту яскравий і красивий проект інтер’єру його житла. Так, замовник може упевнитися в професіоналізмі дизайнера і переконатися, що довірив роботу талановитому фахівцю.

Візуалізація – це генеральна репетиція ремонтно-будівельних робіт. Візуалізатори пропонують огляд приміщення на 360 °.

Замовити дизайн проект у професіоналів з Vip Design

Замовити дизайн проект в Києві у нас, значить почати співпрацю з молодою, креативною командою професіоналів. Ми готові втілити в життя самі унікальні, здавалося б, божевільні ідеї. Гарантуємо високу якість результату нашої роботи.

 • Ми уважні до дрібниць. Всі сили наших фахівців будуть спрямовані на створення привабливого і зручного простору для роботи та відпочинку;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці вислухають і приймуть до уваги побажання і вимоги замовника. Проект буде розроблений, виходячи з бюджету клієнта;
 • Величезний досвід розробки проектів, дозволяє гарантувати хороший результат.

Більш детальну інформацію можна отримати, зв’язавшись з нашими менеджерами. Можливо вам знадобитися замовити дизайн магазина.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту