Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн туалету

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

За квадратними метрами кімната для туалету є обмеженим приміщенням, що в сучасній квартирі, що в приватному будинку. При цьому санвузол – одне з найбільш відвідуваних приміщень як домочадцями, так і гостями, і він повинен бути не тільки затишним і комфортним, але і красивим. Ось тому не тільки потрібно, але і важливо віддати перевагу такому моменту, як грамотний дизайн туалету, включаючи правильний вибір сантехнічного обладнання, освітлення, оздоблювальних матеріалів.

Правила дизайну туалету в квартирі

Розробити професійний дизайн туалету і втілити його в життя не так-то просто, адже варіантів обробки не так багато через його мінімальних габаритів. Давайте розглянемо це питання докладніше.

Правила використання кольорів

Найперше і залізне правило – білий унітаз. І вже від цього кольору необхідно підбирати колірну гамму санвузла. Як правило, інших контрастних відтінків в такому маленькому приміщенні, як роздільний санвузол, не повинно бути більше двох. Іноді допустимо використання так званої клаптикової техніки печворк, при якій самі оздоблювальні матеріали, підлоги та стін, мають невеликий різнокольоровий малюнок.

Чи потрібна раковина в туалеті?

Раковина – абсолютно необхідний атрибут роздільного санвузла, адже завдяки їй набагато легше дотримуватися особистої гігієни і не перебиратися для цього з одного приміщення в інше.

Крім того, встановивши на раковину змішувач з душовою лійкою, можна використовувати це рішення як біде, особливо при відсутності можливості встановити останній аксесуар.

Підсвічування в туалетній кімнаті

Освітлення туалету необхідно продумувати до дрібниць. Розраховувати на природне освітлення не доводиться за відсутності вікон, але і установка вертикального стельового освітлення в цьому приміщенні не потрібно. Як правило, сучасні тренди пропонують використовувати для таких кімнат приховану декоративне підсвічування, яку розміщують внизу. Не останню роль в такій візуалізації грає інтенсивність підсвічування і фактура оздоблювальних матеріалів. Всі електромонтажні роботи в санвузлі необхідно запланувати і провести до поклейки плитки.

Йоржик в інтер’єрі туалету

У санвузлі, крім унітазу і, можливо, раковини, не так багато додаткових аксесуарів, і навіть простий йоржик може стати стильним предметом дизайнерського рішення. Тому не варто залишати без уваги навіть таку дрібницю і купувати пластиковий йоржик. Крім того, існує кілька варіантів розташування цього аксесуара, і необхідно заздалегідь вибрати йому місце.

Доступ до комунікацій

Грамотно розташувати і дизайнерськи обіграти комунікації в санвузлі – важлива проблема. Адже залишати труби назовні, а також покупка готового пластикового або металевого люка – це рішення вчорашнього дня. Такий варіант може розглядатися лише як чорнового. Труби приховують під обшивкою з гіпсокартону, а потім закривають настінного плиткою, залишаючи сантехнічний доступ до кранів.

Сучасні грамотні рішення – це:

  • завуалювати люк під декоративну плитку;
  • зімітувати навісні меблеві двері;
  • як бюджетний варіант можливо закріпити картину, настінне панно, рольштор.

Як оформляється туалетна кімната

До санвузлів, мають різні за квадратними метрами площі, можна підібрати різні дизайнерські рішення.

Туалетна кімната 1 квадратний метр

Безсумнівно, такі приміщення рідкісні, але все ж він є, і їх теж можна грамотно обіграти з дизайнерської і технічної сторони:

  • для таких мініатюрних приміщень можливий варіант комплекту інсталяції з підвісним унітазом;
  • якщо необхідно розташувати будь-які шафи, то краще зробити їх навісними і відкритими;
  • говорячи про вибір колірної гами плитки керамічної, то необхідно уникати яскравих кольорів і віддати перевагу їм холодні, світлі відтінки без малюнка, щоб розширити візуально приміщення.

Туалетна кімната в 2 квадратних метра

При таких розмірах приміщення залишається актуальним питання розміщення в ньому всіх необхідних предметів. Як і в першому випадку, унітаз краще підібрати навісний з інсталяцією, зараз у продажу представлена така лінійка недорогого і якісного обладнання.

При таких габаритах в санвузлі вже з’являється можливість розглядати варіант установки раковини. Залежно від технічних можливостей приміщення, має сенс встановити або кутовий варіант, або варіант міні умивальника з навісним дзеркалом з підсвічуванням на широкій стіні.

Простора туалетна кімната

Дизайнерська думка в цьому випадку обмежена лише можливостями клієнтського бюджету і особистісними уподобаннями.

Найчастіше при наявності великої площі об’єднують ванну кімнату, санвузол і так звану кімнату господині, якщо планують установку пральної машинки. У великих будинках при наявних площах кімнату господині роблять окремо і мають у своєму розпорядженні поруч з ванною і санвузлом, в ній встановлюють пральну машину, сушарку, прасувальну дошку.

У великому санвузлі, навіть якщо він не сумісний, можна встановити і підлогові шафи, і навісні полиці (як відкритого, так і закритого типу). У таких приміщеннях фантазію при виборі колірного рішення можна не обмежувати.

Крім відмінностей туалетних кімнат за їх розмірами, виділяють інші критерії для оцінки дизайнерських можливостей при їх ремонті. Так, виділяють:

  • сучасний туалет з раковиною. Поєднання цих двох сантехнічних аксесуарів вимагає раціонального підходу до планування наявної площі. Раковину можна поставити і в невеликому приміщенні, але за умови, що вона буде невеликих габаритів, щоб не мішатися при проході до унітазу і назад. Головне, щоб такого розміру вистачило руки сполоснути. У тому випадку, якщо приміщення дозволяє вмістити машину для прання, то слід підібрати такий варіант цієї сантехніки, який технічно можливо встановити зверху неї;
  • суміщений санвузол. Такий дизайн туалету ми розробляємо досить часто. Адже це поширений варіант застарілої планування багатоквартирних будинків, про який багато відгукуються негативно. Насправді, все не так уже й погано, і такий варіант зручний, по-перше, тому що ви користуєтеся просторою кімнатою, і по-друге, він економічно вигідний, так як вам не доведеться встановлювати двоє дверей, вести додаткові магістралі труб, робити обробку та освітлення двох кімнат. Стилістичних варіантів обробки може бути безліч, від класики до стилю «лофт». Як правило, в таких приміщеннях виділяють три функціональні зони, в тому числі за допомогою освітлення і декоративних елементів.

Особливості підбору меблів в туалет

Найголовніша вимога, що пред’являється меблів для санвузла, вона повинна бути виготовлена з вологостійкого матеріалу. Сучасні компанії-виробники пропонують меблі, виготовлену із пластику й МДФ, які невибагливі в догляді і витримують обробку з використанням побутової хімії.

При установці меблів важливо врахувати її висоту, щоб усі домочадці, від малого до великого змогли взяти потрібну річ з полиці. Найдоцільніше придбати єдиний комплект меблів з однієї колекції, щоб дотримати стилістичну єдність приміщення.

Звичайно, все, що пов’язано з плануванням санвузла в ході підготовки і потім реалізації дизайн-проекту, затратно як за часом, по фінансових коштів, так і фізичним силам. Однак результат, що втілює ваші побажання, сучасні технічні і дизайнерські можливості, дозволить вам отримувати задоволення від комфортного приміщення у вашому будинку.

Як вибрати плитку для туалету?

Найоптимальніша форма плитки в такому випадку стандартна прямокутна, тому що в невеликих приміщеннях відразу буде видно підрізування. На підлогу можна укласти контрастну темну плитку, так як це не ванна кімната, тому можна не турбуватися про плями і розлучення на підлогове покриття.

Плитку для сучасних санвузлів вибирають, як і для ванної. В основному це:

  • керамограніт, що імітує текстуру дерева або камінь, бетон;
  • плитка з візерунком печворк (особливо в чорно-білому варіанті);
  • плитка зі складною геометрією;
  • плитка-кабанчик білого кольору, яка актуальна і зараз.

Як збільшити візуально площа туалету?

З цією метою при оформленні санвузла застосовують світлі відтінки плитки без малюнка. Якщо хочеться вибрати принт, то краще, якщо це буде малюнок, що імітує вертикальні смуги. Покриття плитки краще вибирати глянсове. На підлогу можна укласти 3D плитку, що збільшить площу санвузла.

Велике дзеркало візуально розширить приміщення. Для збільшення обсягу невеликої кімнати можна змонтувати великі настінні світильники з яскравим світлом.

Підбір стилю вбиральні

Санвузол – невелике приміщення, не багатоцільове за своїм призначенням, тому важливо витримати його оформлення в єдиному стилі, що дозволить створити затишок і комфорт. Професійно виконаний дизайн інтер’єру для вбиральні кімнати дозволить це зробити. Які ж можливі стильові рішення при оформленні санвузла?

Мінімалізм

Використовують в інтер’єрі маленьких санвузлів. Строгість оформлення підкреслює невелике число предметів меблів і декорування, а також від одного до трьох колірних відтінків світлого тону. Декоративні вишукування не вітаються в дизайні туалету за винятком дзеркала і невеликого класичного бра.

Класичний стиль

Класика припускає спокійні тони, бажано пастельних відтінків. Сантехнічне обладнання та меблі використовують за умови традиційної розстановки. Для декорування крім традиційних дзеркал і підсвічування використовують, в тому числі фурнітуру.

Эко стиль

Своєрідність цього стилю виражається через застосування натуральних оздоблювальних матеріалів, таких як будь-який камінь або дерево, що дозволяють відчути єдність з природою. Декором в цьому випадку є, наприклад, будь-які квіткові композиції.

Кантрі

Оздоблення приміщення санвузла оформляється за допомогою натуральних або зімітувати під натуральні матеріалів, перш за все, дерева. У колірному рішенні переважають світло-жовті, світло-зелені відтінки. Цілком прийнятно декорувати інтер’єр живими квітами, саморобними килимками і т.д.

Прованс

Стиль прованс прекрасний легкістю, легкістю, що досягається, перш за все, за рахунок колірного рішення, використовуються біло-зелені і біло-лілові відтінки. Матеріал для стін підбирається з малюнком в смужку або квітковий принт. Меблі бажано вибирати в стилі прованс і відповідного відтінку.

Дизайн туалету на замовлення в Vip Design

Замовляючи у нас дизайн туалету, ви можете розраховувати на професійно підготовлені плани, креслення, електромонтажні схеми освітлювальних приладів, кілька варіантів розкладки підлоги та стін, включаючи 3D візуалізацію, а також специфікації на всі оздоблювальні матеріали.

Рішення замовити дизайн туалету у нас буде правильним, тому що:

  • у нас величезний досвід підготовки і реалізації дизайн-проектів будь-якої складності;
  • ми працюємо суворо за договором, дотримуючись обумовлені терміни;
  • ми готові в комплексі реалізувати ремонт згідно готовим проектом;
  • у нас лояльні ціни на всі види робіт;
  • ми можемо запропонувати практичні і бюджетні рішення.

Наші фахівці з урахуванням ваших побажань підготують грамотне технічне і дизайнерське рішення, включаючи планування, в тому числі інженерних комунікацій, вибір обладнання, елементів декору.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту