Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн спальні

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Спальня – це особливе місце, де людина відпочиває, розслабляється і відновлюється після денної праці. Важливо не просто добре висипатися, але повертати розтрачені сили і приводити в баланс душевний стан. Для якісного відпочинку необхідно грамотне облаштування спальні: обстановка повинна бути стильною і продуманої, але не перевантаженою деталями.

Як вибрати стиль для облаштування спальні

Для спальних кімнат невеликого розміру ідеально підходить оформлення в стилі кантрі. Зовсім не обов’язково завантажувати простір предметами сільського побуту, але натуральні матеріали і тканини ручної роботи створять в спальні необхідний затишок.

Якщо площа кімнати не перевищує десяти квадратних метрів, модні стилі лофт і шале для оформлення не підійдуть – вони гармонійно виглядають тільки в просторих приміщеннях. Однак при бажанні дизайн спальні можна доповнювати окремими елементами, виконаними в цих напрямках.

Спальня в стилі модерн

Сучасний дизайн для спальні повинен бути не тільки привабливим, але і практичним. Динамічні темпи життя змушують нас цінувати простоту, лаконічність і чисті форми. Складні конструкції стомлюють, та й не дуже вписуються в інтер’єр маленької спальні. Мінімальна кількість предметів створює більший простір і візуально збільшує простір. Ці принципи лежать в основі стилю модерн.

До основних переваг оформлення інтер’єру в стилі модерн відносять:

  • прості правила освітлення;
  • використання комфортних меблів;
  • гармонійна сполучуваність даного напрямку з технологічними новинками;
  • немає обмежень у виборі матеріалів – натуральних і синтезованих;
  • широке поле для творчості – можливість комбінувати традиційні і ультрасучасні елементи.

Дизайн спальні в класичному стилі

Дизайн інтер’єру спальні класичного стилю відтворює шик і комфорт королівських опочівален. Основний акцент робиться на розкішному ложі з високим декорованим узголів’ям. На такому ліжку не просто сплять, а ніжаться і віддаються дозвільному відпочинку. Класика в інтер’єрі підійде любителям пишноти, пишноти, дорогих матеріалів, м’яких подушок, багатошарових штор і балдахінів.

Характерні риси класичного дизайну:

  • велика кількість текстилю: дорогі килими, драпірування, розкішні покривала, пологи, пишні штори та інше;
  • багато білого кольору, який підкреслює високий статус житла;
  • просторе ліжко з багато декорованим узголів’ям;
  • всі елементи інтер’єру являють собою єдину композицію.

Класичний дизайн більше підходить для оформлення просторих кімнат. Маленьку спальню він може зробити тісній і захаращеній, якщо ретельно не продумала всю композицію.

Спальня в стилі прованс

У спальній кімнаті дуже доречний романтичний стиль старої Франції – ніжний і повітряний прованс. Йому притаманна пастельна гамма відтінків, велика кількість флористики і квіткових принтів, натуральна дерев’яні меблі, милі дрібнички і сувеніри. Інтер’єр в стилі прованс – затишний, світлий і трохи казковий, дивним чином перетворює реальність і дозволяє відпочити від проблем сучасного життя.

Для цього напрямку характерна природність і натуральність. Тут немає місця химерності і зайвої пафосу – все просто, ясно і гармонійно. Прованс вважається різновидом сільського стилю, тому шовкові тканини краще змінити на ситець, а підлогу зробити дерев’яним або ламінатним – «під дерево».

Дизайн спальні в японському стилі

Дизайн інтер’єру в японському стилі – це ціла філософія. У ній яскраво виражено єдність людини з природою, прагнення до простоти, гармонії, самопізнання. Японський інтер’єр включає все необхідне і при цьому не залишає нічого зайвого. Як і в спальні прованс, тут превалює дерево, але також вельми доречні шовкові тканини. Якщо згадати про поширених матеріалах в Японії вісімнадцятого століття, стане ясно, що саме використовувати в оформленні: бамбук, деревину, натуральний камінь, шовк і фарфор.

Японцям властиві певні недомовленість, тяга до таємниці і півтонів. Для них важливий не тільки світло, а й тіні, які він породжує. Ці особливості відображаються на принципах освітлення: замість яскравого верхнього світла японці розставляють в кімнаті світильники і свічки. Спальне освітлення ніколи не буває яскравим, але залишається матовим і злегка приглушеним.

Для спальні, оформленої в японському стилі, характерно:

  • приглушене освітлення з декількох світильників;
  • використання натуральних матеріалів;
  • лаконічний інтер’єр – тільки необхідні предмети зі здоровим глуздом і чітким призначенням;
  • колоритний японський декор: віяла, ляльки в національних вбраннях, ширми, зображення сакури та інше;
  • прості меблі правильних геометричних форм, відсутність будь-яких надмірностей.

Мінімалістичний дизайн спальні

Мінімалізм має багато спільного з японським стилем. Обидва напрямки не сприймають надмірностей, прагнуть до простоти і чіткості, акцентують на вільному просторі. Мінімалістичний стиль – це інтернаціональний варіант лаконічного та функціонального оформлення. Шанувальники розкоші і пишності його навряд чи оцінять, але для власників малогабаритних квартир він стане відмінним виходом із ситуації. Крім того, даний стиль припаде до смаку активним діловим людям, які схильні до порядку, чіткості, організованості.

Варіантів мінімалізму може бути скільки завгодно. Іноді в нього гармонійно вливається хай-тек, демонструючи високі технології, скло і металік. З етнічним стилем його ріднять природні форми, з японським – природна колірна гамма. На відміну від останнього, мінімалізм допускає трохи більше яскравості і контрастів, але рідко використовує більше трьох основних кольорів. Зазвичай в мінімалістичному інтер’єрі превалює білий колір, поєднуючись зі світло-сірим або коричневим. Акцентами виступають невеликі яскраві елементи: подушки, вази, світильники тощо Все інше є легким і ненав’язливим фоном.

Спальне приміщення в стилі лофт

Стилю лофт властиві певні необжитість – «горищних» або индустриальность, але незважаючи на це, він створює дивовижне чарівність і затишок. Він може поєднувати інновації з ретро, підкреслено грубі предмети – з комфортними кріслами і диванами. Оформляючи дизайн спальні в напрямку лофт, подбайте про наступне:

  • використовуйте холодні кольори і відтінки, а також – контрастні поєднання;
  • обігравати панорамні вікна;
  • вибирайте практичні меблі простих форм, використовуйте предмети-трансформери і саморобні конструкції;
  • задійте найрізноманітніші фактури і матеріали;
  • не перекривайте простір зайвої меблями і декором, домагайтеся враження, що в кімнаті «багато повітря».

Що потрібно врахувати в оформленні спальні

Прагнучи створити в спальні зручний, але при цьому оригінальний інтер’єр, корисно враховувати сучасні дизайнерські тенденції:

  • нинішня мода голосує за переважання світлих тонів і вільного простору. Навіть якщо площа приміщення невелика, можна виграти трохи простору за рахунок мінімалістичною меблів.
  • до найбільш значущих сучасних тенденцій відносять зручність і екологічність. Спальні меблі повинна бути ергономічною, негроміздкі, виготовленої з натуральних матеріалів, які не шкодять здоров’ю.
  • ефективно використовувати площу приміщення можна за рахунок предметів-тренсформеров: меблі цього типу легко складається і виконує відразу кілька функцій, економлячи простір. Цій же меті служать вбудовані шафи й полиці.
  • лаконічний дизайн – одна з найбільш популярних тенденцій. В інтер’єрі сучасної спальні повинен панувати мінімалізм в поєднанні з багатофункціональністю.

Колірна гамма спального приміщення

Кольорове рішення для спальної кімнати повинно благотворно впливати на дві області життя – стан здоров’я і любовну пристрасть. Відомо, що яскраво-червона гамма відповідає запалу і активної вогненної енергії, проте вона ніяк не сприяє спокійному відпочинку і психологічної рівноваги. Компромісним рішенням можуть стати неяскраві відтінки оранжевого, персикового, рожевого. Холостим людям вони додадуть бадьорості, а відносини пар зроблять більш пристрасними.

У спальні не варто використовувати насичені відтінки синього в якості основних або превалюють тонів. Світло-блакитний, м’ятно-зелений, лавандовий – сприяють лікуванню тіла і духу. Їх рекомендують додавати в інтер’єр для якнайшвидшого одужання хворого.

Згідно з наукою фен шуй, найкращим варіантом для спальні стануть пастельні «иньские» тони. Однак не буде зайвим додати в них кілька яскравих деталей – представників енергії «янь». Таке поєднання створює ідеальний баланс – сприяє відновленню сил, психологічної стабільності і бадьорого стану після відпочинку.

Важливі умови правильного дизайну спальні

Розробляючи проект дизайну інтер’єру, ми в першу чергу враховуємо бажання клієнта. Однак для отримання найкращого результату необхідно відповідати кільком важливим умовам.

  • колірна гамма спального приміщення повинна бути ненав’язливою і не створювати різких контрастів, переважати повинні теплі тони. За твердженням сучасних психологів колір має терапевтичною дією і нейтралізує негативні емоції, які виникають протягом важкого дня;
  • в спальні не місце зайвим предметів меблів і надмірного кількості декору – це заважає зосередитися на відпочинок і спілкуванні з коханою людиною;
  • освітлення повинно бути різноплановим: спільне джерело, приліжкові лампи, торшер, бра, точкові підсвічування та інше;
  • достатню кількість простору – тіснота і захаращеність не сприяють розслабленню і якісного відпочинку.

Якою повинна бути стеля

Для вітальні, передпокої або їдальні стеля не має такого значення, як для спальної кімнати. Стеля – одна з перших речей, які трапляються на очі після пробудження. Найчастіше стандартної картиною є біла штукатурка, нерідко ще й затягнута тріщинами.

Якщо в кімнаті не дуже високі стелі, світлий тон візуально збільшує розміри. Однак він не обов’язково повинен бути повністю білим. Цікавою альтернативою можуть стати світлі шпалери або художня фарбування. На відміну від побілки, забарвлену поверхню можна декорувати стильним орнаментом, а при бажанні – повторити його на інших предметах інтер’єру.

Стіни спальної кімнати

Сучасні матеріали для декорування стін дуже різноманітні:

  • різні види шпалер;
  • текстильні матеріали;
  • фарби;
  • штукатурка;
  • декоративний цегла або камінь;
  • нестандартні матеріали – ламінат або корковий декор.

Грамотно комбінуючи різні види покриттів, можна домогтися приголомшливого ефекту і перетворити стіни спальні на витвір мистецтва.

Підлоги в спальні

Вибираючи підлогове покриття, важливо заздалегідь розставити пріоритети. Визначте, які характеристики для вас найбільш значущі: тепло, естетика, проста прибирання, гіпоалергенні властивості або висока міцність статі.

Ковролін і паркет (а також інші різновиди дерев’яних підлог) подбають про теплоту і приємні відчуття. Для легкого прибирання варто використовувати лінолеум і ламінат. Високою міцністю відрізняється коркове підлогове покриття. Варто також врахувати, що спальня – місце відносно спокійного проведення часу. Підлоги в ній не відчувають надмірного навантаження і сильно не брудняться, що дозволяє віддати перевагу естетично привабливими, теплим і приємним покриттям підлоги.

Яким має бути ліжко

Навіть шанувальникам розкішної класики варто звернути увагу на моделі ліжок без ніжок. Чим нижче ліжко, тим більше над нею вільного простору і тим краще вона гармонує з іншими предметами інтер’єру. Іноді, щоб заощадити кілька десятків сантиметрів, можна віддати перевагу полуторну модель двоспальним. Всі елементи конструкції повинні збігатися або гармоніювати з відтінками стін і решти меблів. Ті ж вимоги пред’являються до кольору покривав і подушок.

Освітлення спальні

Розробляти схему освітлення в спальні потрібно на ранніх етапах проектування. Необхідно спланувати місця проходження кабелю, розташування і кількість розеток, розстановку освітлювальних приладів.

Функція спального приміщення не обмежується тільки сном: тут ми часто читаємо, перевдягаємося, зачісуємося і т.п. Відповідно необхідно продумати виділення зон: «читального», для відпочинку, гардероба, приведення себе в порядок або інші. Зона, призначена для відпочинку, повинна мати м’яке, приглушене освітлення. Місце, де ви будете читати, навпаки – має висвітлюватися яскраво.

Крім того, на вибір освітлювальних приладів може впливати конкретне стильовий напрям. Наприклад, історичні та ретро-дизайни не сприймають ультрасучасних світильників, а в інтер’єрі хай-тек недоречно виглядають старовинні канделябри.

Стандартним місцем для вбудованого світильника, бра, торшера служить тумбочка або узголів’я ліжка. Ці прилади дозволяють спокійно читати в пізній час без шкоди для сну чоловіка або дружини. До того ж вбудованим світильником можна красиво підсвітити елементи декору, ніші або предмети меблів. Для створення романтичної атмосфери підійдуть оригінальні моделі ламп у вигляді свічників.

Дизайн спальні маленького розміру

Приступаючи до оформлення спальні невеликого розміру, визначте значимість і функціональність кожного з предметів меблів. Від усього зайвого варто позбутися, щоб збільшити вільний простір і уникнути захаращеності. У маленькій кімнаті повинна залишатися тільки ліжко, системи для зберігання речей і мінімальний декор.

З метою візуального збільшення кімнати необхідно застосовувати світлу колірну гамму, дзеркала і глянцеві поверхні. Однак це не означає повну відсутність яскравих кольорів. Як акцентів можна використовувати штори, подушки, килими і покривала, а також нечисленні елементи декору.

Особливу увагу слід приділити висвітленню маленької спальні. Грамотно підібрані лампи і світильники візуально збільшать простір і в той же час послужать оригінальним декором. Крім того, правильне поєднання освітлювальних приладів створює необхідний комфорт і затишну атмосферу. Невеликі габарити спального приміщення – це не привід відмовитися від креативних ідей і експериментів, але будь-які нововведення варто порівнювати з зручністю і функціональністю.

Як замовити проект дизайн спальні в студії Vip Design

Якщо ви купуєте нову квартиру, задумали ремонт або оновлюєте інтер’єр, звертайтеся в нашу студію для розробки стильного і зручного дизайну спальні, вітальні або інших приміщень.

Серед переваг нашої компанії:

  • величезний досвід реалізації дизайн-проектів і значне портфоліо завершених робіт;
  • відповідальність і оперативність виконання замовлень, точне дотримання призначених термінів;
  • творчий підхід, креативність і безліч оригінальних ідей;
  • упор на поєднання естетики, зручності і функціональності;
  • проект включає реалістичні 3D-візуалізації, детальні технічні характеристики з розрізами стін і стелі, схеми електропроводки і розміщення освітлювальних приладів.

Наш пріоритет – створення ідеального для вас інтер’єру, гармонійного і комфортного життєвого простору, атмосфери домашнього затишку і тепла.

Вартість проекту інтер’єру спальної кімнати в Києві

Вартість розробки дизайну спальні залежить від рівня складності дизайну та площі приміщення. Звертаючись до нас, будьте впевнені: кваліфіковані і творчі дизайнери створять сучасний стильний інтер’єр, враховуючи всі особливості конкретної кімнати і споруди в цілому. Спальня повинна бути осередком затишку – заспокоювати, розслаблювати, забезпечувати комфортний відпочинок. Професійно виконаний дизайн зробить вашу спальну кімнату не тільки красивою, але зручною, екологічною і функціональною.

Наші фахівці стежать за тенденціями інтер’єрної моди і продумують оформлення до найдрібніших деталей, включаючи елементи декору, аксесуари, освітлення і текстиль. Ми пропонуємо розумні ціни, оптимальні терміни виконання замовлень, індивідуальний підхід до кожного клієнта і справжній професіоналізм. Кваліфіковані співробітники завжди раді надати вам консультацію, запропонувати кілька варіантів дизайну на вибір, запросити до участі в акційних і бонусних програмах.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту