Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн передпокою, коридору, холу

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Передпокій першою зустрічає на порозі гостей і не дарма вважається візитною карткою всього будинку. Вона може багато чого розповісти про смак і спосіб життя власників: незважаючи на малу площу, її дизайн повинен бути стильним, комфортним і естетичним. Для оформлення прихожей існує не так багато можливостей, але використовувати їх потрібно по максимуму.

Інтер’єр передпокою – як зробити комфортно?

Дизайн прихожей тісно пов’язаний з оформленням коридору, адже вони знаходяться поруч і виконують схожі функції. Найчастіше інтер’єр коридору повторює обробку, стиль і колірну гамму передньої кімнати. При його оформленні варто добре продумати функціональні зони, можливо, в коридорі буде встановлена шафа для зберігання речей або диванчик для зони відпочинку. Як варіант, тут можна організувати цілу галерею з фотографій, картин або дитячих малюнків. Якщо постаратися і грамотно все розрахувати, такі задумки цілком здійсненні.

Розробка дизайну передпокою для квартири

Щоб правильно облаштувати передпокій і коридор, дотримуйтеся наступних правил:

  • для стандартної квартири кращим рішенням стане мінімалізм. Використовуйте для інтер’єру передпокою найнеобхіднішу меблі простих геометричних форм;
  • дизайнери рекомендують спокійну приглушену палітру: сірий, бежевий, білий, деревне. Декорувати стіни потрібно одним матеріалом нейтрального тону. Робити акценти єдиним контрастним кольором;
  • стиль і оформлення передньої повинні гармоніювати і перегукуватися з загальним дизайном квартири.

Створення інтер’єру коридору для приватного будинку

Продумуючи дизайн коридору і передньої кімнати, можна орієнтуватися на загальне оформлення будинку і дотримуватися того ж стилю. Але якщо вам хочеться чогось незвичайного, зробіть з передпокою особливе місце з оригінальним дизайном, не схоже на інші кімнати.

Для початку, потрібно визначитися з такими питаннями:

  • чи потрібна в коридорі меблі для зберігання речей – шафи, антресолі та інше;
  • чи плануєте ви обладнати місця для сидіння (щоб надіти або зняти взуття) і в якій кількості;
  • як функціональне навантаження передніх приміщень співвідноситься з їх розмірами. Якщо коридор досить вузький, оформляти його потрібно відповідно, щоб не ускладнювати прохід.

Коли детально продумаєте все з перерахованого вище, можете приступати до вибору обробки і меблів для втілення отриманої картини.

У чому відмінність передпокоїв від холу?

Передпокій і коридор – це передні кімнати в будинку або квартирі. Якщо площа житла невелика, вони можуть складати одне приміщення. Передпокій розташовується прямо біля входу, тут можна зняти одяг і залишити взуття. У колишні часи вона називалася «сіни».

Існують і інші позначення передніх кімнат: вестибюль, хол, фойє. Від передпокої вони відрізняються функціями і габаритами. Наприклад, хол – це окрема простора кімната, куди гості переходять з передпокою, щоб почекати господарів. Зазвичай його облаштовують у великих особняках або громадських будівлях. Дизайн холу повинен гармоніювати з інтер’єром та екстер’єром всього будинку.

Як зробити стильний коридор в квартирі?

До популярних стилів оформлення прихожей і коридору можна віднести:

  1. Модерн. Для цього стилю характерна функціональна меблі з плавними лініями, округлі отвори дверей, натуральні матеріали і природна гамма відтінків, рослинні мотиви в декорі, вітражі, кольорове скло. Основні колірні поєднання для інтер’єру: бежево-білий, сіро-білий, сіро-чорний.
  2. Прованс. Для оформлення в стилі прованс також використовують натуральні матеріали: багато дерева, камінь, декоративну штукатурку, паркет. Колірна гамма – пастельна. Меблі дерев’яні, з витонченими контурами, пофарбована в світлий тон. Як декор можлива квіткова живопис.
  3. Неокласика. Відмінний варіант для інтер’єру маленької прихожей. Стиль має на увазі просту функціональну меблі бежевій, білої або пастельній палітри. Можлива легка позолота. Стіни – світлі, як статі можна використовувати паркет, ламінат, плитку для підлоги.
  4. Середземноморський. Передпокій в цьому стилі проста і світла, з мінімальною кількістю меблів. Використовуються природні матеріали – дерево, кераміка, бамбук, бавовна, а також елементи з кованого металу.
  5. Мінімалізм. Відповідний стиль на невеликих прихожих і вузьких коридорів. В інтер’єрі задіяна лише найнеобхідніші меблі – містка, але компактна, простих геометричних форм. Декор майже не використовується, колірна гамма сіро-біла, біло-бежева, бежево-коричнева.
  6. Класика. Даний стиль підходить тільки для просторих прихожих площею від десяти квадратних метрів. Інтер’єр включає витончену дерев’яну меблі, дзеркала, люстру, паркет, стеля з ліпниною, відповідний стилю декор.
  7. Ар-деко. Інтер’єр передпокою даного стилю оформляють в контрастною гамі: чорно-білої, бежево-коричневої, бежево-лілового. Для арт-деко характерні витончені принти і вантажні візерунки, елегантна легка меблі, дзеркала, глянцеві поверхні, позолота і сріблення.

Підбір матеріалів

Вибір оздоблювальних матеріалів для передпокою і коридору ґрунтується на їх функціональні особливості. Підбираючи обробку, візьміть до уваги наступне:

  • підлоги і стіни передпокою набагато частіше, ніж інші кімнати, стикаються з забрудненнями, вологою, піском, міський пилом;
  • механічні дії. У передпокій заходять різні люди, іноді туди заносять коляски, лижі і велосипеди, ляскають двері, залітають протяги і т.п .;
  • температурні скачки, що виникають щоразу, коли відкриваються вхідні двері. Особливо актуальний цей фактор для приватних будинків.

З чого краще робити підлогу в коридорі

Найсерйознішою навантаженні в передпокої піддається підлогове покриття. На нього потрапляє бруд, глина і камінчики, тупають важкі підошви і гострі каблучки, прокочуються колеса роликів, самокатів, колясок, скейтборду. З огляду на все це, матеріал для обробки підлоги повинен бути міцним, стійким до пошкоджень і простим у догляді. Найкраще цим вимогам відповідає плитка для підлоги – керамічна або з керамомагніта. Остання відрізняється підвищеною міцністю, довговічністю, зносостійкістю.

Яке покриття стін краще підходить для прихожей в квартирі?

Стіни вітальні піддаються меншому впливу, ніж підлоги, але, тим не менш, на них потрапляє волога і бруд, до них прислоняют санки, лижі, скейтборд і велосипеди. Це потрібно враховувати, вибираючи обробне покриття для стін.

Текстильні шпалери в даному випадку не підходять. Набагато кращими варіантами стануть: настінні панелі, декоративна штукатурка, рідкі і миються шпалери. Крім того, дуже практична і стійка обробка з дерева, каменю, настінної плитки. Вартість таких варіантів декілька вище, але їх довговічність і стильний вигляд цілком окупають витрати.

Обов’язкові меблі для холу

Комфортний і функціональний дизайн холу не може обійтися без практичною, зручною і місткою меблів. Основний інтер’єр передпокою може включати шафи, антресолі, вішалки, підставки для взуття, пуфи і інші м’які меблі. Однак, облаштовуючи передні кімнати, важливо зберігати баланс і не перевантажувати простір зайвими предметами.

Вибираючи меблі для передпокою і коридору, пам’ятайте про наступне:

  • відмінним варіантом для оформлення стануть готові модульні шафи. До їх переваг відносять компактність і місткість, багатофункціональність, витриманість в єдиному стилі. Такі комплекти можуть включати полки, вішалки, дзеркала, тумби, підставки та інше;
  • для вузьких коридорів можна використовувати кутову меблі світлих відтінків. Такий варіант заощадить площа і візуально розширить простір;
  • меблі-трансформер – практичний і сучасний варіант, особливо актуальний для невеликих прихожих.

Пропонуємо вашій увазі кілька раціональних і зручних рішень для оформлення:

  • в маленьких приміщеннях можна використовувати відкриті вішалки, обладнані знизу поличкою для взуття;
  • якщо поруч з тісному передпокої є вільне приміщення, обладнайте в ньому гардеробну, це дозволить розвантажити простір, створить комфортні умови для переодягання та зберігання одягу;
  • консоль або маленький столик біля стіни стане неоціненним помічником в передпокої, на нього зручно класти важливі дрібниці на зразок ключів, які так часто забуваються або губляться;
  • пуф або невелика лавка в передній дозволять з зручністю надіти і зняти взуття або просто присісти в очікуванні інших членів сім’ї.

Замовити дизайн інтер’єру передпокою, коридору або холу в Vip Design

Щоб раз і назавжди забути про тісних приміщеннях, заставлених зайвими предметами, і отримати стильну, зручну, функціональну передпокій, скористайтеся послугами наших дизайнерів. У студії Vip Design ви можете замовити дизайн коридору, передпокою, будь-якої кімнати, квартири, будинку або офісу. Ми пропонуємо стандартні і ексклюзивні варіанти інтер’єру, оригінальні дизайнерські рішення, різні способи зонування і розширення простору.

Серед переваг співпраці з нами:

  • укладення договору з замовником, надання всіх гарантій;
  • виконання робіт в оптимальні терміни;
  • помірні ціни;
  • досвідчені талановиті фахівці;
  • якісні матеріали;
  • авторський нагляд.

Щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте за вказаними номерами телефонів або зробіть замовлення на сайті компанії. Наші дизайнери допоможуть втілити в реальність інтер’єри вашої мрії.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту