Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн кабінету

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Сьогодні багато людей вважають за краще працювати в домашніх умовах, обладнавши спеціальну робочу зону або особистий кабінет. У цьому є свої переваги – не потрібно орендувати дорогий офіс і витрачати час на дорогу, нудячись в нескінченних пробках. Та й працювати вдома для багатьох приємніше і зручніше, ніж в багатолюдному офісі або задушливій конторі.

Важливо враховувати, що робочий процес вимагає зосередження, відносної тиші і спеціально організованого простору, а в ряді випадків і прийому відвідувачів. І якщо деяким фрілансерам і віддаленим співробітникам цілком достатньо столу і комп’ютера, то інші через специфіку роботи потребують окремого ізольованому приміщенні.

Щоб плідно і ефективно працювати в межах власного будинку, необхідно грамотно облаштувати робочий простір, ретельно продумати дизайн і інтер’єр особистого кабінету.

Який стиль дизайну підійде для кабінету?

Дизайн кабінету чинить психологічний вплив на власника, на його робочий настрій, стомлюваність, ефективність праці. Це стосується не тільки особистих приміщень, але також прийомних та переговорних, де оформлення впливає людей і зумовлює успішність переговорів. Багато в чому дизайн інтерьеру кабінета підпорядковується загальним принципам оформлення кімнат.

Англійський стиль

Для дизайну робочого кабінету в англійському стилі характерна природна колірна гамма і натуральні матеріали. Інтер’єр оформляють в насичених синіх, зелених, коричневих тонах. Використовують масивні дерев’яні меблі з цінних порід, дорогий натуральний камінь, стильні дизайнерські аксесуари, іноді з елементами ретро. Таке оформлення стане вдалим варіантом для кабінету керівника солідного підприємства.

Лофт

Даний стиль в оформленні кабінету частіше вибирають представники світу мистецтв. Він далекий від класики, консерватизму і респектабельності, в його основі демократичність і вільна творчість. Просторе приміщення з грубими статями і цегляним декором стін, відкриті шафи без дверець, неприкриті комунікації і предмети мистецтва як декор – все це створює вільну, оригінальну і кілька брутальну атмосферу.

Хай-тек

Кабінет в даному стилі демонструє всі сучасні досягнення техніки. Основні матеріали – метал, пластик і скло. Колірна палітра включає сірий, білий і чорний, можливе використання декількох яскравих акцентів. Інтер’єр лаконічний і складається з меблів строгих геометричних форм. Даний стиль однаково гарний для просторих і маленьких кабінетів, але в останньому випадку він ще й працює на візуальне розширення.

Классика

Класичний стиль імпонує респектабельним людям, які цінують встановлені традиції. Багато в чому він схожий з англійським дизайном, але припускає більше статусного декору: люстра, дорогий килим, позолота, ліпнина, статуетки тощо Основа класики також складається з натуральної гами кольорів і природних матеріалів.

Американський

Даний стиль грунтується на мінімалізмі, практичності і функціональності. Меблі сувора, спокійних тонів, з якісних матеріалів. Ніякого декору, тут знайдеться місце тільки тому, що безпосередньо пов’язано з роботою. Якщо кабінет керівника знаходиться в офісі, а не вдома, він може розташовуватися в загальному приміщенні і відділятися від підлеглих тільки скляними стінами. Американський стиль – це також і спосіб життя, який прагне, перш за все, до ефективності.

Скандинавський

Для скандинавського стилю характерна світла гама відтінків, натуральні матеріали, великі вікна, проста функціональна меблі. Інтер’єр можна оформити в білих і бежевих тонах з додаванням синього, зеленого, деревного. У кабінеті напрямки сканди має бути багато простору, світла і повітря. Декор і додаткові предмети використовуються по мінімуму, але без фанатизму. Якщо річ дійсно потрібна, нехай вона лежить на видному місці, а не ховається в надрах шафи. Даний стиль універсальний і актуальний для всіх, але особливо підходить для оформлення жіночого кабінету.

Правила дизайну інтер’єру кабінету

Робота в домашніх умовах забезпечує чимало зручностей і переваг, особливо якщо в приватному будинку або квартирі обладнаний особистий кабінет. Перебуваючи в окремому приміщенні, набагато легше зосередитися і абстрагуватися від зовнішніх подразників.

Дизайн кабінету в квартирі

У квартирі з маленькою площею досить складно знайти вільне місце для кабінету. Однак його можна розмістити на балконі, скориставшись хорошим природним освітленням і відносної самітністю місця. Для максимальної зручності розмістіть тут компактний робочий стіл і стілець або крісло. На стінці можна обладнати кілька полиць для документів, книг і приладдя.

Дизайн кабінету в приватному будинку

Вагома перевага роботи вдома – це комфортна обстановка і можливість оформити дизайн кабінету на власний смак. Грамотно організований простір створює робочий настрій, допомагає концентруватися, надихає, пробуджує креативність. Крім того, оформлення особистого кабінету повинно втілювати індивідуальність і кращі якості власника, підкреслювати його сильні сторони і стимулювати до досягнення цілей.

  1. Подбайте про достатню кількість і зручному розташуванні розеток. Комп’ютер або ноутбук, принтер, ксерокс і інші види офісної техніки працюють від електрики і часто вимагають одночасного підключення. Щоб кожного разу вам не доводилося вставати і висмикувати штепсель, заздалегідь продумайте схему розеток і запасіться перехідниками.
  2. Організуйте хороше освітлення. Встановіть стіл ближче до вікна, щоб максимально використовувати природне світло. Продумайте схему штучного освітлення, в кабінеті повинен бути інтенсивний, але не занадто яскравий для очей верхнє світло і додатково настільна лампа.
  3. Дотримуйтеся вимог обраний стиль не тільки в обробці і меблів, а й в інших предметах інтер’єру. Помірно використовуйте декор і ретельно його вибирайте.
  4. Зробіть упор на практичність і функціональність кабінету. Перш за все, приміщення потрібно вам для ефективної роботи – подбайте, щоб все необхідне було під рукою, а будь-які дії виконувалися максимально швидко.

Вибираючи оздоблювальні матеріали, керуйтеся стилем і власними уподобаннями. Хорошим вибором стануть шпалери спокійних тонів, з одного боку, вони не будуть відволікати вас від роботи, з іншого – все ж підкреслять комфортну домашню атмосферу.

Дизайн кабінету в офісі

Деякі офіси і офісні кабінети ніби змагаються за приз у номінації «самий нудний дизайн». Таким приміщень не вистачає енергії, життя і фарб. Працюючі в них люди усвідомлюють серйозність ділової обстановки і поводяться відповідно, намагаючись цілком віддаватися роботі. Однак, вони швидко втомлюються, стають неуважними і вже від нудьги піддаються прокрастинації. Збалансований і мотивуючий інтер’єр офісного кабінету здатний вирішити цю проблему.

Для обробки робочого кабінету можна використовувати такі види матеріалів:

  • шпалери, стилізовані під фарбування, або з ненав’язливим орнаментом;
  • фарба або рідкі шпалери;
  • для зонування – фотошпалери;
  • для підлогового покриття – плитка, ковролін, ламінат, лінолеум.

Дизайн кабінету керівника повинен бути лаконічним, але статусним і солідним. Зазвичай він відрізняється більшою площею, тому його оформлення відкриває чималий простір для фантазії.

Оформлення робочого кабінету

Дизайн жіночого кабінету може дещо відрізнятися від чоловічого. Для останнього властива стриманість, суворість і функціональність. Колірна гамма сіро-коричнева, обробка з декоративної штукатурки, однотонної фарбування або шпалер. В інтер’єрі використовується проста, масивні меблі правильних форм з геометричним принтом на оббивці. Тканинним шторам чоловіки вважають за краще жалюзі.

У жіночому кабінеті доречна світліша колірна гамма, всі так само стриманий, але легкий і елегантний інтер’єр. Меблі набуває плавні форми, базові кольори доповнюються блакитними, бежевими, кремовими тонами. На вікнах штори спокійних відтінків або тканинні жалюзі. На підвіконні можна поставити квіти у вазонах, а також приділити увагу декору для створення настрою.

Освітлення

Дизайн кабінету повинен передбачити кілька джерел освітлення. Добре, якщо в кімнаті є велике вікно, що виходить на сонячну сторону. Але в будь-якому випадку кабінет потребує верхньому освітлювальному приладі у вигляді люстри або декількох вбудованих світильників. Якщо на стіні висять фотографії або картини, можна обладнати над ними спеціальне підсвічування. І ще один обов’язковий атрибут – хороша настільна лампа.

Підлога

В якості підлогового покриття для кабінету часто використовують ламінат, лінолеум або керамічну нековзну плитку. Значними перевагами володіють наливні підлоги: вони дуже зносостійкі, а їх дизайн можна вибрати і замовити на власний смак. У домашньому кабінеті можна послати ковролін або покласти паркет, а зверху застелити красивий килим, за допомогою якого можна зонувати приміщення і створити більш затишну атмосферу.

Стеля

Для сучасних стилів інтер’єру можна використовувати натяжні стелі. При оформленні в стилі хай-тек стельовий дизайн можна доповнити печаткою відповідної тематики. Підкреслити оригінальність напрямки лофт допоможуть грубі дерев’яні балки. Що стосується офісних приміщень, тут за традицією використовують пластикові панелі або підвісні плити.

Стіни

Стіни кабінетів і офісів зазвичай декорують шпалерами: флізеліновимі, вініловими, стеклообоями, жібкімі шпалерами. Останні мають більшу міцність, ніж обробка на основі паперу, тому їх частіше використовують в публічних місцях.

Якщо дизайн кабінету відповідає принципам стилю лофт, обробка взагалі не обов’язкова. Найпростіше залишити цегляну стіну в необробленому вигляді або просто обштукатурити. Якщо вам хочеться більшої естетики, використовуйте імітацію цегляної кладки або декоративну штукатурку.

Вибір кольору кабінету

Велике значення для особистого кабінету має правильний вибір колірної гами. З її допомогою можна знизити стомлюваність, домогтися психологічного комфорту, поліпшити настрій і працездатність. Спокійні стримані тони допомагають зосередитися на роботі, однак головну роль все ж відіграють особисті переваги. Важливо, щоб вам було комфортно в просторі кабінету, а колірне рішення не дратувало, але надихало і додавало енергії. Якщо робоче приміщення в будинку поєднується з іншою кімнатою, їх колірна палітра повинна гармоніювати.

Декор інтер’єру кабінету

Ділова обстановка не обов’язково повинна бути нудною та одноманітною. Надати індивідуальності робочого кабінету можна за допомогою фотографій, сувенірів, картин. Відмінним декором стануть оригінальні органайзери, підставки, власники або лотки для паперів. Головне, щоб вони вам подобалися, підвищували настрій і вписувалися в загальний стиль. На стіні можна повісити крейдяні дошку або мольберт для маркерів, щоб записувати плани, завдання і важливі справи.

Розробити стильний і функціональний дизайн робочого кабінету вам допоможуть послуги професійних дизайнерів. В нашій студії ви можете замовити не тільки проект інтер’єру, але і авторський нагляд за його реалізацією.

Розробка дизайну кабінету під замовлення

Наші дизайнери розроблять і втілять дизайн особистого кабінету з урахуванням вашого бачення і побажань. Підбираючи обробку, меблі, техніку і декор, ми орієнтуємося на функціональність і зручність робочого інтер’єру. Ми беремося за роботу будь-якого рівня складності і однаково ретельно продумуємо оформлення кабінету в будинку, квартирі, офісі. До вашого вибору стандартні і ексклюзивні варіанти, традиційні та оригінальні рішення.

Незалежно від роду діяльності, мати вдома повноцінне робоче місце – це вигідно, зручно і актуально. Будь то окрема зона в кімнаті або закритий кабінет, вони повинні бути правильно організовані і естетично оформлені, облаштовані відповідно до принципів ергономіки. Наші дизайнери найкращим чином втілять ваші ідеї, підкреслять індивідуальність інтер’єру і хороший смак його власника.

Досвідчені фахівці і конструктори нашої студії можуть взяти на себе авторський нагляд за реалізацією проекту. Таким чином, ви позбудетеся від зайвого занепокоєння на стадії будівництва, технічних і оздоблювальних робіт. Крім того, ви можете замовити послуги з декорування і художнього розпису стін, а також авторські картини для вашого кабінету або іншого приміщення.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту