Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн балкона, лоджії, еркера

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Квартири з радянськими плануваннями вже давно не в моді. Пройшли ті часи, коли житлоплощу могла бути одноманітною і нецікавою.

На сьогоднішній день балкон – це не просто комора або місце для зберігання непотрібних пожитків, а корисні квадратні метри, на яких можна жити. Особливо якщо мова йде про малогабаритній квартирі. Дизайн балкона і лоджії все частіше стають об’єктами для роботи професіоналів, які займаються оформленням інтер’єрів.

Відмінності балкона, лоджії, еркера і тераси

Балкон – це частина приміщення, яка, як правило, виступає за площину фасадної стіни. Зазвичай габарити таких зон невеликі, і становлять всього 2-3 квадратних метра. У балкона лише одна стіна тепла, та, яка примикає до основної житлоплощі. Балкон може бути заскленим або відкритим, оформленим повноцінним покриттям підлоги або не мати його зовсім. Використовують цю частину приміщення для зберігання речей або як доповнення житлової площі. Ставити на балкон важкі, масивні конструкції не можна, так як це небезпечно. Це варто враховувати в процесі його обладнання.

Лоджія, як і балкон – це не опалювальна площа, прилегла до основної житлоплощі квартири. Але, на відміну від балкона, вона вбудована в будівлю і має дві «теплі» стіни. Лоджії завжди мають закриту, засклену конструкцію, а також покриття для підлоги. Деякі види лоджій мають виходи не в одну, а відразу в дві кімнати, наприклад, в спальню і в кухню. Лоджії використовують не тільки як місце для зберігання речей, а й як площа для оснащення кімнати відпочинку, кабінету і т.д.

Тераса – це не опалювальна площа з огорожею, прибудована або вбудована до багатоповерхівці. Як правило, такі частини приміщення не склять. Якщо тераса на першому поверсі, то її обладнують як додатковий вихід. Тераси на поверхах вище знаходяться на даху або на нижче збудованих приміщеннях. Використовувати такі види прибудов до площі цілий рік неможливо, тому вони мають обмежений сезонністю функціонал. Найактуальніше сезон для використання тераси – літо. У цей час немає холодного вітру, снігу та інших несприятливих для відпочинку погодних явищ. Якщо у власника житла є бажання використовувати терасу взимку, то він повинен обзавестися дорогим огрівальним обладнанням.

Еркер – це частина кімнати, а не окремий тип приміщення. Так називають область квартири, яка виступає за межі фасадної стіни. Такий архітектурний елемент істотно збільшує площу житла, розширюючи його і збільшуючи доступ світла і повітря.

Еркери бувають прямокутними, п’яти- або тристінну. Стінки еркера зазвичай з’єднані під збільшеним кутом. Зазвичай в сучасних квартирах зустрічається варіант еркера з трьома стінками. Іноді такий архітектурний елемент може займати частину стіни, а іноді розташовуватися уздовж всієї її площі.

Види дизайнів балкона

Однотипність і скопійовані зразки оформлення приміщень вже давно не в моді. На сьогоднішній день люди прагнуть бути володарями унікального, незвичайного, ні на що не схожого житла. Різноманітність будівельних матеріалів і наявність цікавих ідей дають можливість створити креативний, стильний і функціональний дизайн балкона, який буде грамотним доповненням житлового простору.

Якщо раніше балкон був лише місцем складування непотрібних речей, то на сьогоднішній день з нього можна зробити затишне місце відпочинку або функціональну робочу зону. Головне раціонально спланувати процес переобладнання і приступити до його здійснення.

Дизайн кухні з балконом

Найчастіше саме балкон використовують для розширення простору кухні. Тому кухня з виходом на балкон це досить поширений вид дизайну інтер’єру для балкона, який користується попитом у сучасних жителів малогабаритних квартир. Балкон може стати робочою зоною для приготування або зберігання їжі, а також місцем для прийому їжі. На балкон можна поставити холодильник, стіл і стільці, шафи і т.д.

Спальня на балконі

Не багато можуть собі уявити такий варіант облаштування балкона, але з нього цілком можна зробити затишну спальню або місце для відпочинку. Вибрати дизайн спальні можна із запропонованих концепцій дизайнером або придумати свій варіант організації простору.

Навіть на невеликому балконі можна встановити ліжко або софу, прикрасити приміщення шторами, кулястими лампами, свічками та іншими елементами декору. У такій спальні можна відпочивати в теплий період року або використовувати як місце для читання в будь-який сезон. Для оформлення спальні на балконі дизайнери радять використовувати світлі відтінки, так приміщення буде візуально здаватися більшим. Добре виглядає варіант салатовой або рожевою спальні.

Створення кабінету на балконі

З кожним роком все більша кількість людей бажають оформити свої балкони і лоджії як робочі кабінети. Такий варіант організації робочої зони досить виграшний. Адже він дає можливість створити навіть в невеликій квартирі куточок особистого простору, де ніхто не заважає зануритися в роботу і сконцентрувати на своїх думках. Крім того, в наш час все частіше люди вибирають варіант наголос роботи, віддаючи перевагу затишного будинку, ніж гучному офісу. Якщо ви працюєте фрілансером і самі плануєте графік своєї роботи, такий дизайн лоджії або балкона відмінно вам підійде.

Дитячий куточок на балконі

Балкон можна облаштувати як дитячу спальню або як ігрову зону. Таке приміщення відмінно підходить для часу проводження як малюка, так і дитини старшого шкільного віку. Вибираючи предмети меблів і декору для дитячої спальні на балконі, слід орієнтуватися, перш за все, на потреби дитини. Тут можна встановити занижену ліжко з великою кількістю подушок, шафки для одягу і іграшок, відкидні столики і т.д. Вибираючи основний колір оформлення, також краще враховувати побажання малюка.

М’який балкон в квартирі

М’які балкони – це знахідка для тих, хто любить комфортно провести час вдома за читанням книги або переглядом фільмів. Організувати таку лаундж зону досить просто. Для цього знадобиться велика кількість подушок, а також пледи, ролети або прозорі штори. Любителі кальяну можуть обладнати на балконі місце для куріння, використовуючи безкаркасні крісла, пуфи і столики. В даному випадку балкон краще засклити у французькому стилі.

Інтер’єр маленького балкона

Довжина маленьких балконів близько трьох метрів, а ширина трохи більше метра. Зазвичай такі маленькі приміщення не склять, але якщо він засклений, то можна поекспериментувати, пробуючи такі варіанти оформлення:

  • розширити підвіконня, використовуючи його в якості столика;
  • встановити на балконі доладні столи та стільці, і використовувати їх для чаювання і т.д .;
  • монтувати компактні полички, не засмічувати простір зайвими речами;
  • на підвіконня можна встановити кімнатні рослини;
  • якщо ви любите насолоджуватися видом з вікна, можна встановити на балконі крісло;
  • щоб затінити вікно, можна повісити на нього напівпрозору тюль.

Не варто використовувати для оформлення малогабаритного балкона темні кольори. Світлі штори, обробка, декор та предмети меблів допоможуть візуально збільшити площу. Також добре виглядає на маленькому балконі глянсова обробка, дерево, 3Д малюнки з перспективою.

Дизайн лоджій

Все частіше дизайнери стикаються із завданням розробити дизайн лоджії в квартирі. Якщо оформити простір такого балкона грамотно і правильно, з нього вийти стильне і функціональне приміщення.

Лоджії, як і звичайні балкони, часто виступають для багатьох господарів в ролі місця для зберігання непотрібних речей. Але так використовувати додаткові квадратні метри щонайменше неправильно. Якщо довірити організацію простору професіоналу, то можна стати володарем додаткової затишної кімнати.

Тепла підлога

На підлогу, як правило, укладають ламінат, плитку або ковролін. Під фінішним покриттям монтується система тепла підлога. Хоч вартість установки такої системи обігріву недешева – вона того варта.

Куточок для відпочинку

Більшість жителів міста після важкого робочого дня мріють сховатися в своїй квартирі і просто відпочити. Щоб релаксація була максимально приємною, варто обладнати спеціальний куточок в оселі для розслаблення. На лоджії цілком можна розмістити крісло, столик або невеликий диванчик.

Панорамна лоджія

Якщо ви зважилися зробити лоджію панорамної, варто пам’ятати, що для реалізації такого рішення знадобиться дозвіл від спеціальних інстанцій. Якщо ви все ж пройдете всі бюрократичні етапи і станете володарем панорамного виду, результат вас не розчарує.

Лоджія-сад

Ті, хто, люблять насолоджуватися природою, радіти кожній квіточці і листочку, можуть вибрати дизайн лоджії в стилі «зимовий сад». Але для того щоб реалізувати таку ідею, потрібно обов’язково забезпечити повноцінне опалення в даному приміщенні. Також варто продумати, де будуть стояти інструменти для догляду рослинами.

Щоб рослини відчували себе комфортно, їм необхідна оптимальна температура і природне світло. Тому великі вікна лоджії в даному випадку припадуть дуже до речі.

Спальня в лоджії

Спати на свіжому повітрі не тільки цікаво, а й корисно. Такий сон міцніший, він бадьорить і додає сил і натхнення на весь день. Лоджія як спальня – це прекрасне рішення. Головне в процесі її оформлення брати до уваги такі нюанси:

  • вибрати компактну, але зручне ліжко;
  • повісити світлонепроникні штори або ролети;
  • дотримуватися більш суворого стилю.

Щоб атмосфера сну на лоджії була воістину річної, можна встановити на лоджії гамак.

Вибір меблів на балкон, лоджію або еркер

На відкритих балконах найчастіше встановлюють меблі в судовому стилі. Вона повинна бути ергономічною і багатофункціональною. Краще, щоб її можна було швидко скласти і заховати.

Якщо балкон закритого типу, то його можна обладнати як повноцінну кімнату. В даному випадку можна втілити в життя практично будь-яку ідею дизайнера. Головне продумати цільове призначення нового приміщення і його стиль.

Якщо лоджія використовується в якості спортзалу, то розумніше за все встановити на ній тренажери і зробити м’який прогумований підлогу. Лоджія на виході зі спальні може бути зоною для наведення краси. У ній можна встановити диванчики, трюмо з косметикою, пуфики і т.д. Якщо балкон організовують як місце для релаксації, слід обладнати його столиком, пуфиками, диваном з величезною кількістю м’яких подушок і т.д. Якщо господарі вирішили облаштувати лоджію як кабінет, то необхідно встановити шафи, невеликий стіл, крісло.

Дизайн інтер’єру балкона, лоджії, еркера або тераси на замовлення

Серед основних переваг співпраці з нашою фірмою, варто відзначити:

  • доступні ціни;
  • висока якість робіт;
  • оперативність;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника.

Якщо ви бажаєте стати володарем красивого і максимально зручного приміщення, вам слід замовити дизайн балкона нашої компанії в Києві. Наші співробітники з урахуванням побажань замовника розроблять стильний і функціональний дизайн проект інтер’єру. Все ще думаєте, що балкон – це місце для зберігання непотрібних речей? Ми готові вас переконати, перевтіливши невелику прибудову до квартири в повноцінну житлову кімнату.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту