Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн приміщень

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Придбання нового будинку або капітальний ремонт квартири – це привід задуматися про сучасний, функціональний та стильний дизайн кімнат. Грамотно оформлене житловий простір просто необхідно для високої якості життя. Але перш ніж приступати до розробки дизайну, варто всебічно вивчити це питання, щоб не загубитися в різноманітті стилів, модних тенденцій, декоративних матеріалів, різноманітних форм і кольорів.

Правильний підхід до дизайну інтер’єру приміщень

Перш за все, потрібно визначитися з планом ремонту, враховуючи планування, площа, індивідуальні переваги мешканців. Останнє особливо важливо при оформленні дитячої кімнати, робочої студії або особистого кабінету.

Далі необхідно продумати фінансову сторону питання. Сьогоднішній вибір матеріалів і можливостей дизайну настільки широкий, що часом обмежується тільки бюджетом. Насамперед дизайнер оглядає приміщення, вивчає планування, розміщення і можливості об’єднання кімнат. Потім готуються ескізи проекту, визначається перелік необхідних матеріалів – все це узгоджується з власником.

Дизайнер інформує замовника про хід робіт, дає рекомендації з приводу додаткових матеріалів, підбирає все необхідне для покупки за обумовленою з клієнтом ціною.

Коли варто почати ремонт у своїй квартирі?

Найбільш вдалий час для ремонту – це кінець весни. Погода вже досить тепла, а з викликом майстрів в цей період особливих складнощів немає. Не варто чекати середини або кінця літа, в цей час ремонтники зайняті і знайти вільного майстра буває проблематично.

З чого почати розробку дизайну кімнати?

Дизайн кімнат починається з визначення типу житла і його основних особливостей. Квартира, котедж, кімната або таунхаус сильно відрізняються за розмірами, конструкції, планування – все це потрібно враховувати, вибираючи стиль для оформлення.

Необхідно чітко розуміти призначення кожної кімнати: спальня, вітальня, кабінет, дитяча, їдальня і т.п. Нерідко в одному приміщенні об’єднується відразу кілька функцій, наприклад, кухня поєднується з вітальні або їдальні. У дитячій кімнаті можна влаштувати і бібліотеку, а в спальні – гардеробну або місце для читання.

Розробляти дизайн інтер’єру кімнат основних трохи складніше, ніж приміщень загального користування (коридору, передпокою, комори), через індивідуальних запитів і побажань кожного з мешканців.

Площа приміщення

Дизайн кімнати розробляється з урахуванням їх габаритів. Від площі приміщення залежить вибір стильового напрямку, колірної гами, меблів та інших предметів інтер’єру.

  • якщо площа кімнати не перевищує 5-6 кв. м, оптимальним варіантом стане мінімалістичний підхід. Потрібно обмежитися лише найнеобхіднішими меблями згідно з призначенням кімнати. Наприклад, ліжком і шафою для одягу, або столом і стелажами, якщо це кабінет;
  • для оформлення кімнати площею 8-10 кв. м можна використовувати більше предметів меблів і додавати помірний декор;
  • кімната площею 13-15 кв. м дозволяє оформити інтер’єр відповідно до обраного стилю, дотримати всі нюанси і тонкощі при облаштуванні.

Форма приміщення

Труднощі для оформлення може створювати не тільки мала площа, але і нестандартна форма кімнат. Навіть попри велику кількість вільного простору облаштувати приміщення неправильної форми складніше, ніж стандартне.

Г-образная

Зокрема, до нестандартних відносять кімнати Г-подібної форми. Однак при правильному підході складну конфігурацію можна перетворити на перевагу. Поворот в приміщенні полегшує зонування: наприклад, в більшій частині кімнати можна розташувати м’які меблі і журнальний столик, а меншу – відвести під робочу зону.

Вузька кімната

Врівноважити простір вузької кімнати допомагають такі прийоми:

  • весь інтер’єр оформляють в світлій гаммі. Довгі стіни фарбують в білий колір або пастельні тони, а короткі роблять більш яскравими, завдяки чому вони візуально зближуються;
  • витягнуту стіну можна оформити дзеркалами або шафою з дзеркальними дверцятами – це допоможе розширити кімнату;
  • короткі стіни зорово «витягують» шпалери з горизонтальним малюнком (море, лінія горизонту, поле, місто і т.п.);
  • розміщуючи меблі у вузькій кімнаті, необхідно залишити ширину проходу не менше 0,7 м, щоб приміщення не виглядало тісним і захаращені.

П’ятикутна

Цікавий дизайн можна створити в п’ятикутної кімнаті. Найчастіше п’ятий кут розміщується біля вікна, утворюючи еркер. Цим можна скористатися для ефектного оформлення. Гарне освітлення дозволяє розмістити в цій зоні письмовий стіл або диван для читання.

Квадратна

Дизайн кімнат квадратної форми також має особливі правила. Вони допомагають збалансувати простір і зробити приміщення просторіше.

  • ліжко розташовують в центрі лінії симетрії, а інші предмети меблів симетрично від неї, дотримуючись рівні відстані;
  • прохід від дверей до протилежної стіни залишають вільним, щоб додати кімнаті упорядкованого і просторого виду;
  • в приміщенні з невеликим метражем утримуються від декору, обмежуючись єдиною композицією, підвішеній над ліжком.

Прямокутна

У прямокутному приміщенні дизайн вибудовують навколо одного великого предмета інтер’єру: для домашнього кінотеатру, меблевої стінки, столу або дивана. У просторій кімнаті можна виділити кілька зон: столову, для відпочинку, читальний, робочу.

Крім того, для зонування можна скористатися гіпсокартоновими або пластиковими перегородками, паперовими або тканинними ширмами. Спальну зону в суміщеної вітальні відокремлюють м’якими завісами, а кухонну – барною стійкою.

Як вибрати дизайн кімнати?

Важливою складовою будь-якого ремонту є вибір стильового напрямку. Відповідно до нього будуть підібрані основні кольори, оздоблювальні матеріали, меблі.

Великогабаритні кімнати часто оформляють в класичному стилі, використовуючи дорогі меблі і розкішні тканини, ліпнину, люстри, позолоту.

Схожі з класичним напрямки – ампір і рококо. Вони менш величні, але так само естетичні і благородні: пастельна гамма, витончені меблі, візерункові рамки дзеркал і картин – від усього цього віє чарами і романтикою.

Дизайн кімнат, оформлених в стилі модерн, поєднує фантазію, ретро і сучасність. В цьому напрямку часто використовують великі вікна, круглі столи, оригінальні світильники, кручені перила, яскраві вітражі.

Для невеликих приміщень вдалим варіантом стануть сучасні стилі мінімалізм і хай-тек. Вони припускають мінімум меблів і декору, чіткі геометричні лінії і максимальну функціональність. При такому підході оптимально використовується площа кімнати і з’являється додатковий простір.

Нюанси оформлення видів приміщень

Різноманіття стилів і напрямків сучасного дизайну дозволяє кожному вибрати підходящий варіант і щонайкраще втілити власне бачення.

Спальня

Особливості оформлення спальної кімнати багато в чому залежать від її мешканців. Чоловічий, жіночий і сімейна спальня, безсумнівно, розрізняються між собою. В останньому випадку доводиться зберігати баланс інтересів і враховувати переваги обох статей.

Ліжко в інтер’єрі спальні займає центральне положення, а все інше вибудовується навколо неї. Якщо площа кімнати невелика, варто відмовитися від розміщення тут громіздкого шафи. Стіни краще декорувати в світлих пастельних тонах. Ділянка стіни над узголів’ям можна оформити цікавою композицією, орнаментом або іншим оригінальним декором.

Кухня

У приміщенні кухні цілком доречно використовувати барвисті забарвлення, що підвищують настрій, апетит і життєвий тонус. Однак у всьому слід дотримуватися балансу. Так, яскравий кухонний гарнітур урівноважать шпалери спокійних відтінків, а якщо акценти зроблені на кидком декорі і плитці, їх збалансує світлі меблі класичних форм.

Передпокійна

Інтер’єр передпокою – це перше, що ми бачимо прямо з порога. Дизайн приміщення повинен бути стильним і функціональним. Вибір квітів для прихожей нічим не обмежений, але особливої важливості набуває хороше освітлення. Щоб заощадити простір маленької кімнати, краще встановити шафу-купе замість орної моделі. У просторому передпокої можна розмістити диванчик, а при більш скромних розмірах банкетку або пуф.

Дитяча

При оформленні дитячої важливо враховувати вік, стать і захоплення дитини. Для кімнати малюка можна підібрати інтер’єри з малюнками і яскравим текстилем, а більш дорослі діти зазвичай вже мають свої переваги, на які і слід орієнтуватися. Меблі для дитячої повинна бути простою і функціональної, включати стелажі, полиці і ящики для зберігання речей. Якщо кімната маленька – підшукайте в неї компактний комплексний гарнітур.

Вітальня

Вітальня – це центральна точка будинку або квартири. Вона повинна бути красивою і зручною, по-домашньому затишним, але досить просторій для розміщення гостей. Крім того, оформлення вітальні передбачає багатофункціональність – умови для відпочинку, домашніх посиденьок, читання, перегляду кінофільмів, прийому гостей. У приміщенні потрібно вмістити всі необхідні меблі, не захаращуючи при цьому простір.

Кабінет

Робочий кабінет можна оформити в класичному стилі або в сучасному напрямку хай-тек. Відповідно використовують традиційну дерев’яну меблі або предмети інтер’єру з металевими і скляними елементами. У невеликому кабінеті обстановка обмежується столом, кріслом і полками для документів. У просторе приміщення можна додати книжкові стелажі, обладнавши таким чином бібліотеку.

Ванна кімната

Дизайн ванної кімнати багато в чому визначається її розмірами. При невеликих габаритах орієнтуються на розміщення найнеобхідніших речей. Вдалим рішенням стане високий вузький шафка з вбудованими полицями, який допоможе зберегти вільну площу. Якщо ванна кімната дуже мала, не обов’язково розміщувати в ній пральну машинку (як варіант, пралку можна поставити в кухні).

Оздоблення стін – важливий пункт в дизайні

Оформлення стін становить важливу частину враження від кімнати. Вони повинні гармоніювати із загальною концепцією і підкреслювати достоїнства інтер’єру. Грамотно підібравши колірну гамму, можна візуально збільшити кімнату, зробити її більш світлою, повітряної і легкою. З іншого боку, яскраві тони можуть створювати акценти, служити оригінальним декором і надавати приміщенню індивідуальності.

Шпалери

Серед переваг цього варіанта: різноманіття різновидів і забарвлень, велика кількість різних фактур, широкий діапазон цін, простота використання. Сьогодні не складає труднощів придбати шпалери на власний смак і доступною ціною, а крім того, наклеїти їх можна без допомоги спеціального майстра. При покупці звертайте увагу на матеріали виготовлення, характеристики вологостійкості і особливості поклейки для різних типів шпалер.

Фарба

Фарбування стін створює простір для фантазії і масу можливостей для оригінального дизайну. При самостійному ремонті її застосовують мало через відносну складність і необхідність підготовчих робіт. Однак професійні дизайнери вважають цей спосіб досить перспективним і часто його використовують.

Оздоблення деревиною

Обшивка з деревини імітує внутрішній простір старовинних будинків, побудованих з дерев’яного бруса. Давні традиції і натуральні матеріали сьогодні викликають особливий інтерес, що робить дерев’яне оздоблення актуальним і модним трендом. Вона ідеально підходить для сільського та скандинавського стилів, напрямки лофт, еко, рустик.

Декоративна штукатурка

Суміш для обробки виготовляють з цементу, піску, кам’яної крихти, латексу, акрилу і інших компонентів. Залежно від складу проявляються різні декоративні ефекти. Штукатурка дозволяє створити оригінальну фактурну поверхню стін відповідно до вибраного стилю.

Гіпсокартон

Гіпс сьогодні дуже популярний: з нього роблять декоративні елементи і цілі композиції, а за допомогою гіпсокартону виробляють обробку стін. Серед переваг матеріалу: великий вибір фактур і фінішного покриття, широкі можливості для малюнка, проста установка і легке усунення пошкоджень.

Декоративний камінь

Даний матеріал коштує недешево, але виглядає надзвичайно ефектно. Також до його переваг відносять високу якість, довговічність, відмінні експлуатаційні характеристики. Декоративний камінь підходить для замкового стилю, напрямків лофт, кантрі, еко, хай-тек.

Стеля в дизайні кімнати

Вибираючи дизайн стелі для житлової кімнати, потрібно керуватися обраним стилем і фінансовими міркуваннями. Самі бюджетні способи – це побілка або фарбування, але існують і альтернативні варіанти.

Основні способи декоративного оздоблення стелі

Обшивка з гіпсокартону

Один з найпопулярніших видів обробки, до переваг якого відносять:

  • можливості для створення складних конструкцій і нестандартних дизайнерських рішень;
  • звукоізоляція;
  • збереження тепла в приміщенні.

Натяжні стелі

Дозволяють швидко і легко оформити стелю, а в комбінації з гіпсокартоном – створити оригінальну композицію.

Тканинні стелі

Зазвичай застосовуються в індивідуальних дизайнах, добре поєднуються з класикою, можуть бути прикрашені художнім розписом.

Побілка або фарбування

Універсальний і дуже бюджетний варіант, який підходить до будь-якого стилю і не приваблює зайвої уваги до стелі.

Гарний дизайн кімнати на замовлення в Vip Design

Щоб отримати стильний і функціональний житловий простір, замовте професійний дизайн кімнат в нашій студії. Фахівці Vip Design – справжні майстри своєї справи з високою кваліфікацією і величезним досвідом. Вони розроблять концепцію дизайну з нуля, орієнтуючись на ваш комфорт і особисті переваги, враховуючи особливості квартири і перспективні тенденції інтер’єрної моди. Щоб замовити дизайн будь-якої кімнати, будинки або квартири і обговорити умови співпраці, зв’яжіться з нами за вказаними телефонними номерами або залиште заявку на сайті компанії.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту