Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру трикімнатної квартири

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Трикімнатна квартира створює масу можливостей для сучасного дизайну. Значна площа дозволяє вибирати з безлічі стилів і реалізовувати найкреативніші задумки. Щоб розробити дизайн трикімнатної квартири, потрібно витратити чимало сил, часу і ресурсів. Однак в результаті виходить стильний і комфортний інтер’єр, повністю виправданий зусилля.

Проект дизайну трикімнатної квартири в Києві

Щоб повною мірою використовувати можливості трикімнатної квартири, потрібно ретельно розробити її дизайн:

  • вибрати стильове напрям;
  • продумати декор і схему освітлення;
  • правильно зонувати простір.

Професійні дизайнери зроблять це швидко і якісно, позбавляючи вас від зайвих турбот і клопоту.

Продуманий дизайн трикімнатної квартири враховує інтереси та побажання всіх членів сім’ї. Іноді для кращого результату потрібно поміняти планування кімнат: це вимагає більше часу і ресурсів, але окупається комфортом, естетикою, функціональністю.

Кухня – як її краще спланувати?

Далеко не кожна квартира може похвалитися просторою кухнею. Планування і дизайн маленького приміщення потрібно продумати особливо ретельно. Якщо дозволяє площа, на кухні треба облаштувати робочу зону і окремо встановити обідній стіл. Як варіант, можна з’єднати кухонний простір з вітальні, прибравши перегородку і оформивши модну кухню-студію. Якщо немає можливостей для перепланування, варто вдатися до візуальних розширюють прийомам, наприклад, оформити кухню в світлій колірній гамі.

Вітальня – як її правильно оформити?

Облаштування і оформлення вітальні займає важливе місце в дизайн інтер’єру троячки. Ця кімната може виконувати додаткові функції кабінету, їдальні або зони відпочинку. Зазвичай під вітальню відводять найбільшу площу в квартирі і ретельно продумують освітлення.

Обов’язкові предмети інтер’єру – телевізор і м’які меблі, комфортна і не дуже громіздка. Для зручності можна поставити поруч журнальний столик. Багатофункціональну вітальню обладнають також обіднім або робочим столом.

Спальня – щоб солодко спалось

Для оформлення спальної кімнати використовують м’які світлі тони, що сприяють розслабленню. Основні предмети інтер’єру включають ліжко, гардероб і тумбочки. У невеликому приміщенні цього цілком достатньо. Для спокійного сну і створення затишної атмосфери варто повісити на вікна важкі штори. В якості підлогового покриття часто використовують ковролін, ламінат або паркет. Для квартир радянської планування не рекомендується темна колірна гамма, адже зазвичай таких приміщень не вистачає простору і світла.

Санвузол – варіанти розширення

Планування панельних будинків передбачає лише невеликі санвузли та ванні кімнати. Один з можливих варіантів – з’єднати ці приміщення, щоб виграти додаткову площу. В якості альтернативи можна візуально розширити простір, використовуючи світлу плитку – білу з блакитним, бежеву, матову. Також з цією метою використовують підвісну сантехніку, дзеркала, точкові світильники.

Дитяча – що важливо враховувати?

Наявність дітей передбачає облаштування відповідної кімнати. Для оформлення дитячої вибирають з екологічно чистих матеріалів, світлі тони, зручні меблі. Існують спеціальні розробки дизайну кімнат для хлопчиків, дівчаток, підлітків, двох різностатевих дітей. Вибираючи дизайн і обстановку, потрібно враховувати інтереси і переваги маленьких власників кімнати.

Зонування кімнат приміщення по функціональності

Сучасні дизайнери виділяють функціональні зони за допомогою меблів, колірної гами та фактури стін, рівнів або кольору підлоги і стелі. Найчастіше для поділу використовують меблі, це дозволяє зонувати приміщення без додаткових витрат. У деяких випадках для виділення зон встановлюють стіни, наприклад, для відділення спальні.

Проектуючи дизайн трикімнатної квартири, необхідно відвести достатньо місця для зберігання всіляких речей: техніки, взуття та одягу, сумок, відер, тазиків і іншого. Більшу частину речей можна зберігати в передпокої, обладнавши спеціальну шафу або антресоль. Вбудовані моделі не займають багато місця, економлячи площу квартири, а габаритний шафа допомагає відокремити передпокій від зони вітальні.

Як оформити дизайн стін і стель в 3-х кімнатній квартирі?

Після визначення функціональних зон в приміщенні можна приступати безпосередньо до облаштування. Необхідно вибрати матеріали, стилістику і колірну гамму для оздоблення стін, стелі та підлоги.

Величезний простір для творчості дарує дизайнерам венеціанська штукатурка. Це ефектний декоративний матеріал, що дозволяє імітувати мармур, натуральні камені, дерево, бетон, старовинну стіну з тріщинами та інше. Даний спосіб декору винайшли ще в Стародавньому Римі, але завдяки високим художнім якостям венеціанська штукатурка популярна і в наші дні. Матеріал виготовляють з мармурової або малахітовою пилу, вапна і фарби. Він стійкий до різних ушкоджень і забруднень, красиво і оригінально виглядає, але коштує аж ніяк не дешево.

Якщо венеціанська штукатурка занадто дорогий матеріал для виділеного бюджету, можна декорувати стіни фарбуванням, шпалерами або панелями. За допомогою фарби можна оформити високохудожній стильний дизайн, однак для її нанесення потрібні послуги професіонала. Шпалери – бюджетний і широко поширений оздоблювальний матеріал. Величезний вибір фактур і забарвлень на сучасному ринку дозволяють придбати шпалери будь-якого стилю. До того ж поклеїти їх можна самостійно, без запрошення майстрів.

Стильно і оригінально оформити стіни допомагають декоративні панелі. Існують різні види стінних панелей: дерев’яні, текстильні, з МДФ, ДСП, ПВХ. Вони не тільки прикрашають стіни, але ефективно маскують дефекти і покращують звукоізоляцію.

Ефектний дизайн трикімнатної квартири підкреслять декоративні молдинги. Це об’ємні планки з плоскими або різьбленими профілями. Молдинги можуть бути дерев’яними, гіпсовими, мармуровими. Дерево, мармур і гіпс частіше використовуються в інтер’єрі класичних стилів, а гнучкий пластиковий молдинг підходить для сучасних напрямків. Даний декор можна встановлювати на стіни і стелі, обрамляти вікна, двері, дзеркала, каміни та інше.

Як вибрати матеріали статі для трикімнатної квартири?

Оформлення статі – не дуже важка справа, якщо питання не стосується укладання паркету. В останньому випадку акцент ставлять на високоякісні дорогі матеріали. Однак часом бюджетне підлогове покриття володіє великими перевагами, ніж дороге. Воно може бути приємніше в експлуатації і зручніше в обслуговуванні, ніж розкішний, але примхливий у догляді варіант. Перш ніж зупинити на чому-небудь вибір, необхідно зважити всі значні переваги і недоліки, а також розглянути можливі альтернативи.

Один з найпопулярніших і поширених видів підлогового покриття лінолеум. Він може бути натуральним або виготовленим з ПВХ. Навіть з назви можна багато чого зрозуміти про склад, ціною і екологічності матеріалу. Основні переваги лінолеуму:

  • простота укладання: матеріал не вимагає підкладки, але її можна використовувати за бажанням для утеплення підлоги;
  • легкий і зручний догляд: лінолеум відмінно миється звичайної мокрою ганчіркою;
  • велика гамма кольорів і великий вибір малюнків: матеріал може імітувати деревину, плитку, паркет, натуральний камінь та інше.

Сучасні дизайнери дуже часто використовують ламінат для оформлення підлоги в квартирі. Зазвичай він нагадує деревину, але не є такою. Ламінат виготовляють на основі плит ДВП або ДСП, паперу і смоляний плівки. Виходить дуже міцне покриття, яке гідно оцінять власники собак. Естетичний вигляд, що імітує дерево, створює затишну, розслаблюючу атмосферу і гамонірует з багатьма стилями. Однак укладання даного покриття краще довіряти професійним майстрам.

Підбір освітлення під вид кімнати

Важливу роль в дизайні трикімнатної квартири грає продумане освітлення. За допомогою люстри, світильників, бра, торшерів і інших освітлювальних приладів можна створити комфортні умови і потрібний настрій, виділити ту чи іншу частину площі, підкреслити декоративний елемент. У деяких кліматичних зонах природного освітлення замало, тому світильники потрібні навіть в світлий час доби.

Вітальня

В просторной гостиной можно использовать точечную систему освещения. Однако расстояние между осветительными приборами должно быть не больше метра: согласно этому правилу рассчитывают количество источников, необходимое для гостиной. Кроме того, удачным вариантом станет один или несколько торшеров. Их устанавливают рядом с диваном или креслами. Приглушенный торшерный свет не раздражает глаза, а создает уютную, расслабляющую атмосферу.

Спальня

У спальній кімнаті потрібно створити багаторівневу систему освітлення з двох або трьох рівнів. Перш за все, освітлювальні прилади повинні бути функціональними і відповідними призначенням спальні. Нижній рівень – це світильники і лампи на приліжкові тумбочках. Середній може включати торшер або бра на стіні. Верхній рівень складають прилади, які висвітлюють всю спальну зону.

Інтер’єри трикімнатних квартир

Дизайн трикімнатної квартири може бути виконаний в одному стилі або різними способами поєднувати кілька напрямків. Жорстких вимог з цього приводу не існує. Деякі власники вибирають єдине напрямків, інші оформляють кімнати в різних стилях. Найактуальнішими на сьогоднішній день вважаються наступні стилі:

  1. Модерн. Для оздоблення використовують світлі шпалери або декоративну штукаткрку, як варіант, обшивають стіни гіпсокартоном. Обладнають натяжні стелі, підлогу з ламінату. Вибирають функціональні меблі з плавними м’якими контурами. Використовують декоративні елементи з рослинними мотивами, вітражі, вироби з кольорового скла.
  2. Кантрі. Інтер’єр оформляють в теплих природних тонах: деревних, пісочних, бежевих, коричневих. Обладнають дворівневі стелі або стельові балки. Оздоблення, меблі, декор, текстиль – з натуральних матеріалів. Предмети меблів – дерев’яні, нарочито грубі і прості.
  3. Лофт. Даний стиль має на увазі просторі кімнати з великими вікнами і високими стелями. Стіни і стелі кімнат обробляють цеглою, штукатуркою, деревом, каменем, шпалерами або фарбою нейтрального кольору, ванну – великої керамічною плиткою. Підлоги оформляють паркетом або ламінатом. Залишають неприкритими конструктивні елементи, доповнюють інтер’єр декором з арт-об’єктів або «горищних» речей.
  4. Мегаполіс або урбаністичний стиль. Лаконічний інтер’єр складається з простої функціональної меблів і тематичного декору (зображення міста, декоративні лавки, «вуличні» ліхтарі і т.п.). Стіни фарбують в однотонний колір, обробляють пластиком, декоративним каменем або цеглою. Обладнають багаторівневі стелі з підсвічуванням, на підлогу кладуть паркет або ламінат.
  5. Хай тек. Основні використовувані матеріали – пластик, метал і скло. Інтер’єр суто функціональний, лаконічний, майже без декору. Колірна палітра холодна. Меблі простих і строгих геометричних форм, багато дзеркал і глянцевих поверхонь. Стіни і стелі обробляють в світлих або сірих тонах. Освітлення – з вбудованих світильників і галогенних ламп.

Види планувань трикімнатних квартир

Існує п’ять видів планування квартири типового будинку:

  • «Хрущовка»;
  • «Полька»;
  • «Чешка»;
  • «Сталінка»;
  • «Улучшенка».

«Хрущовки» називають квартиру старого будинку, побудованого в період з 1955-го по 1970-й рік: її відрізняють тонкі стіни і невеликі розміри кімнат. «Польки» будувалися в 1970-1980 роки – у них високі стелі і досить просторі кімнати. Для «чешок» характерна скошена форма балконів, в квартирах цього типу не буває прохідних кімнат. «Улучшенка» і «Сталінки» – найбільш комфортні варіанти з товстими стінами, високими стелями і просторими кімнатами.

Причини замовити дизайн трикімнатної квартири в Vip Design

Студія дизайну Vip Design пропонує послуги по розробці і реалізації дизайну трикімнатної квартири. Проекти складають професійні дизайнери, а всі роботи виконують досвідчені фахівці. Ми створюємо і втілюємо дизайни будь-якого рівня складності за доступними цінами в оптимальні терміни. Якісно працюємо над оформленням великих і маленьких квартир, орієнтуючись на побажання клієнта.

Щоб зв’язатися з нами, звертайтеся за вказаними номерами телефонів або залишайте заявку на нашому сайті. Тут же ви можете подивитися приклади реалізованих проектів – фотографії дизайнів трикімнатних квартир різної площі.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту