Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру квартири студії

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Ось уже довгий час компактні квартири-студії не втрачають своєї популярності, залучаючи покупців доступною ціною і можливістю облаштувати житло на власний смак. Великий вибір відповідних стилів і широкі можливості сучасного дизайну допомагають перетворити скромне приміщення в справжній шедевр – зразок затишку, комфорту і функціональності.

Особливості дизайну інтер’єрів квартири студії

Потрібно ретельно розробити дизайн квартири студії, щоб органічно поєднати в одному приміщенні кухню, вітальню і спальню. Для створення комфортного, стильного і функціонального інтер’єру варто звернутися до послуг фахівців. Професійні дизайнери знають, як зробити обстановку квартири-студії максимально зручною і гармонійної, підбираючи особливим чином колірну гамму, обробку, меблі і декор.

Що поставити ліжко або диван в квартиру студію?

Чи не в кожній квартирі-студії можна створити окрему спальну зону з просторим ліжком. Вдалим виходом із ситуації стане диван-трансформер: ввечері його можна розкладати, а вранці складати. Ще одна альтернатива – відкидне ліжко, яку в денний час кріплять до стіни, звільняючи простір. Ефективно економлять площу ліжка в кілька ярусів, такі зазвичай купують дітям. Внизу встановлюють місткі висувні ящики для постільних комплектів, подушок і ковдр.

Барна стійка – краще рішення для маленької квартири?

Барна стійка – незамінний предмет інтер’єру для маленької або просторій студії. Одночасно вона служить стильним декором, перегородкою і повноцінним столом. Барна стійка відокремлює кухню від решти простору – вітальні, місця для відпочинку, робочої зони. Від цієї функції залежить розмір, особливості, зовнішній вигляд і конфігурації стійки. Важливо продумати дизайн інтер’єру кімнати і розробити зонування, перш ніж вибирати і купувати певну модель.

Зберігання речей

Найкращим варіантом для зберігання речей, підтримання порядку і акуратного вигляду кімнати стане придбання шафи-купе. Професійні дизайнери допоможуть вам спроектувати внутрішній простір для більшої місткості і функціональності. Дверцята краще обробити під колір стіни або декорувати дзеркалами.

Побутова техніка

Якщо кухня в звичайній квартирі може бути оформлена як завгодно, то дизайн квартири студії передбачає єдину концепцію: кухонна зона повинна гармоніювати з усім іншим. Щоб інтер’єр виглядав акуратно, використовуйте вбудовану техніку або ховайте її за фасадом кухонних меблів.

Чи варто робити перегородки в квартирі студії?

Перегородки в квартирі студії сприяють більшому комфорту, вони допомагають зонувати простір і створюють затишок. Для якісного відпочинку та роботи потрібно відокремити відповідні зони: це дозволить краще зосередитися або навпаки розслабитися. Крім того, перегородки допомагають декорувати приміщення відповідно до обраного стилю. Якщо загальна площа студії невелика, можна використовувати складні мобільні ширми-перегородки.

Правильний вибір підлоги

Оскільки квартира-студія має на увазі розміщення кухонних і житлової зони в єдиному просторі, проблемою стають температурні перепади, вологість, а також запахи, що поширюються з кухні. Ці особливості варто враховувати при облаштуванні підлоги. Кожне підлогове покриття має свої переваги і недоліки:

  • ламінат – відрізняється доступною ціною і простотою укладання, але може розбухнути від вологи;
  • паркет – дуже гарний і екологічний, однак горючий і може дряпатися;
  • керамогранітна плитка – стійка до пошкоджень і стирання, але підлога буде холодним;
  • лінолеум – влагоустойчив, але малюнок з плином часу може тьмяніти.

При виборі статі враховуйте кількість мешканців та наявність вихованців, а також – наскільки прохідна та чи інша зона в квартирі.

Стиль дизайну для студії

Зазвичай дизайн квартири студії вимагає економії площі і продуманого розміщення меблів – це дозволяє уникнути ефекту захаращеності. Обов’язковою умовою є відмова від зайвого і помірність в елементах декору. У квартирі має бути багато світла і повітря, природна гама кольорів, прості і спокійні форми, що дозволяють звільнити простір і візуально збільшити приміщення. Для оформлення студії ідеально підходить мінімалізм, японський і скандинавський стилі. Крім того, дуже популярні напрямки хай-тек і еко, а серед любителів нестандартний рішень поп-арт.

Вдалим варіантом стане поєднання кількох подібних стилів – це дозволить створити більш цікавий унікальний дизайн. Основну частину студії можна облаштувати відповідно до принципів мінімалізму, а в кухонній зоні додати елементи стилю хай-тек. Ванну можна обладнати з нальотом етніки, а на балконі використовувати декор еко-стилю. При цьому варто витримувати одну колірну гаму, щоб створити максимально плавні і гармонійні переходи.

Суворе дотримання єдиного напрямку може здатися нудним і «неживим», а елементи східних течій все ж внесуть якесь різноманіття і допоможуть ментально переключитися. Однак в разі використання стилю лофт ніяких інших течій не потрібно: завдяки неординарному підходу та самобутності ви і так отримаєте цікавий завершений дизайн.

Як не помилитися з вибором кольору квартири студії?

Традиційно для оформлення квартири-студії рекомендується світла колірна гамма і білий фон. Білий колір візуально розширює простір, відображає промені природного освітлення, вдало виділяє декор і предмети інтер’єру, гармонує з будь-якими відтінками.

Урізноманітнити обстановку допоможуть пастельні кольори з малюнками в тон оббивці або текстилю. Стильно і благородно виглядає імітація деревини – для обробки підлоги і часткового декорування стін. В інтер’єр спокійній колірної гами можна додати кілька яскравих елементів декору.

Цікавим і стильним варіантом стане чорно-біле оформлення інтер’єру. Для нього характерні білі стіни і світло-сіра меблі. Чорний колір виконує декоративну доповнює функцію – у вигляді принтів на текстилі, світильників, картин або інших елементів декору.

Зонування

Одна з переваг єдиного простору – можливість зонувати його на власний розсуд. Зручний інтер’єр має на увазі три окремі зони: кухонну, зону для відпочинку, місце для роботи. Однак в квартирі студії є тільки зовнішні стіни і ті, що відокремлюють санвузол. Всі інші зони доводиться виділяти по-іншому:

  • за допомогою великої меблів, наприклад, шафи або барной стійки;
  • перегородками або ширмами;
  • візуально зонувати за допомогою різної кольорової гами або фактури стін;
  • за допомогою рівнів підлоги і стелі, кольору, матеріалу, покриття для підлоги.

Виділяти окремі зони можна якимось одним способом або використовувати кілька в комбінації.

Зонування однокімнатної квартири

Одна з модних сучасних тенденцій – перепланувати однокімнатну квартиру в студію. Це дозволяє створити стильний дизайн і виграти додаткову площу. Продумуючи зміни в плануванні, корисно переглянути фотографії вже реалізованих проектів, щоб скласти уявлення про бажаний результат.

Для перетворення однокімнатної квартири в студію необхідно прибрати стіну, яка з’єднує вітальню з кухнею. Санвузол і ванна залишаються закритими. Для більшої зручності та економії площі стіну між ними можна знести, якщо вона не є несучою. Для оформлення основного приміщення і санвузла підійде будь-який стиль, заснований на принципах мінімалізму.

Дизайн інтер’єру квартири студії на замовлення від Vip Design

Замовити дизайн квартири студії можна в нашій компанії Vip Design. Професійні дизайнери допоможуть вам розробити і реалізувати проекти будь-якої складності для приміщення житлового або комерційного призначення.

Кваліфіковані фахівці враховують всі особливості побудови і приміщення, склад сім’ї і спосіб життя власника, його індивідуальні переваги. Скориставшись послугами дизайн-студії Vip Design, ви отримаєте комфортне, стильне і функціональне житло, здатне відобразити ваш внутрішній світ і забезпечити високу якість життя.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту