Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру чотирикімнатної квартири

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Чотирикімнатна квартира – це відмінний варіант житла для великої родини. Якщо дизайн чотирикімнатної квартири розроблений грамотно і правильно, то вона може стати стильною, функціональної і затишною. Зручно розмістити всіх мешканців квартири, можна раціонально організувавши простір і зробивши функціональну планування.

Проект дизайну чотирикімнатної квартири в Києві

Завдяки великій площі квартира з чотирма приміщеннями може бути оформлена будь-яким дизайном інтер’єру. Тут можна експериментувати, фантазувати і втілювати в життя будь-які цікаві ідеї. Але не всі власники чотирикімнатних квартир користуються можливістю перетворювати дизайн інтер’єру. Так як в такому житлі, як правило, проживає кілька людей, то варто брати до уваги думку і переваги кожного з них. Щоб інтер’єр був функціональним і практичним, він повинен бути зручним для кожної людини, яка проживає в квартирі.

Дизайн чотирикімнатної квартири має на увазі необхідність дотримуватися наступних правил:

 • важливо розділяти кімнати;
 • деталі дизайну в кожному з приміщень повинні гармонійно поєднуватися один з одним;
 • дизайн житла повинен бути витриманий в одному стилі;
 • не варто захаращувати простір великою кількістю меблів;
 • слід організовувати практичний інтер’єр.

Варіанти перепланування

Перепланування дає можливість зробити приміщення більш світлим, зручним, стильним, гармонійним і багатофункціональним.

Для чотирикімнатних квартир можна використовувати такі варіанти перепланування:

 • з’єднати кухню і вітальню;
 • об’єднати простір передпокою і вітальні;
 • поєднати санвузол;
 • розширити прохідне приміщення;
 • перепланувати частина житла в студію;
 • зробити з чотирьох кімнат три;
 • розділити простір на зони;
 • зробити з чотирьох кімнат п’ять.

Перенести двері, демонтувати стіни, перегородки.

Стилі дизайну для 4-кімнатної квартири

Одним з найважливіших етапів розробки інтер’єру для чотирикімнатної квартири, є вибір стилю її оформлення. Виходячи з обраного стилю, підбирають основний колір, форми, варіанти елементів декору, освітлювальні прилади, елементи текстилю і т.д.

Мінімалізм

Головною особливістю стилю мінімалізм є застосування в інтер’єрі геометричних фігур і форм. Фасади повинні бути простими з рівними поверхнями. Крім того, оформляючи дизайн чотирикімнатної квартири в стилі мінімалізм, слід забути про декорування. Прикрасами можуть бути меблі та інші практичні елементи в інтер’єрі.

Хай-тек

Відмінно буде виглядати такий дизайн в квартирах старих багатоповерхівках. Наприклад, в хрущовці.

Японський стиль

Дизайн інтер’єру в японському стилі відрізняється мінімумом меблів, відсутністю великих речей і непотрібної обробки. Зонують таку житлоплощу перегородками.

Авангард

Такий інтер’єр поєднує в собі непоєднувані на перший погляд речі. 4-трикімнатна квартири в авангардному стилі не повинні включати в себе стандартні предмети. Тут повинен грамотно поєднуватися декор різного виду, кольору і типу.

Планування чотирикімнатної квартири

4-х кімнатна квартира найчастіше є місцем проживання для декількох осіб однієї сім’ї. Тому планування в такій квартирі повинна бути максимально зручною і практичною. Вона повинна відповідати вимогам кожного члена сім’ї.

Передпокійна

Передпокій – це перша кімната, в яку потрапляєш, перетинаючи поріг квартири, тому дуже важливо, щоб вона була естетичною і стильною. Зазвичай передпокої в старих багатоповерхівках не назвеш просторими. Тому важливо правильно продумати зонування цього приміщення.

Кухня

Так як найчастіше в чотирикімнатній квартирі проживає велика родина, кухня повинна бути максимально зручною і просторою. У ній повинно бути достатньо місця для зберігання великої кількості кухонних девайсів і столового приладдя. Але, на жаль, більшість кухонь в багатоповерхівках дуже маленькі. Тому дизайнеру важливо опрацювати планування так, щоб розмістити максимум меблів і побутової техніки і при цьому не захарастила простір.

Відмінно якщо є можливість встановити П-подібний кухонний гарнітур. Так всім членам сім’ї буде зручно готувати і приймати їжу.

Об’єднання кухні і загальної кімнати

Все частіше кухні об’єднують з вітальнями. Не завжди такий варіант прийнятний, але іноді їм цілком можна скористатися.

Планування вітальні

Вітальня – це велика кімната. Тому розробляючи її дизайн, слід дотримуватися динамічних ідей. Вітальня – це багатофункціональне приміщення. Його використовують як місце для сімейного відпочинку, кімнату для зустрічей з гостями, приміщення для організації домашніх вечірок і т.д. Тому важливо заздалегідь пристосувати його для виконання великої кількості функцій.

Спальня та дитяча кімната

Спальня та дитяча в чотирикімнатних квартирах також повинна бути зонований. У спальнях можна організувати робоче місце або повністю переобладнати їх під кабінет. Якщо зайвого місця для умеблювання в кімнатах немає, можна використовувати навісні шафи. Вони можуть бути елементами зонування і місцем для зберігання великої кількості речей.

Зонування чотирикімнатного приміщення

Найчастіше дизайн чотирикімнатної квартири оформляють, вдаючись до таких варіантів зонування:

 • використовують розсувні перегородки. З їх допомогою можна розмежувати спальню, вітальню і кухню. Бувають матовими, прозорими, прикрашеними піскоструминним малюнком;
 • встановлюють штори і ширми. Дозволяють швидко і ненав’язливо розділити функціональні зони в кімнаті.
 • роблять арки. Є умовною межею зон;
 • поділ предметами меблів. Практичний і естетичний спосіб розділити приміщення;
 • за допомогою освітлювальних приладів. Точкове освітлення, торшери, світлодіодні стрічки та інші прилади можуть стати чудовою ідеєю світового сценарію.

Що таке проект під ключ?

Якщо ви зважилися замовити проект дизайну чотирикімнатної квартири у професіоналів, значить варто заздалегідь обговорити з фахівцем питання стилю, тип меблів, техніки та інші важливі моменти. Так, дизайнер зможе розробити проект під ключ, але це не означає, що замовнику потрібно буде повністю усунутися і не брати участь в процесі перетворення його житла. Якщо замовник хоче, він може вносити корективи, уточнювати побажання і висловлювати додаткові вимоги до дизайн-проекту.

Кожен ескіз, креслення і 3 Д проект розробляють за допомогою сучасних програм, за допомогою яких можна візуалізувати приміщення. Дизайн під ключ – це зручно і швидко.

Причини замовити дизайн чотирикімнатної квартири в Vip Design

Співпраця з нами допоможе досягти ефективного і якісного результату. Ціна на дизайн чотирикімнатної квартири залежить від її площі, побажань клієнта та особливостей стилю. Довірте роботу справжнім професіоналам, і ви не пошкодуєте, побачивши кінцевий результат нашої роботи.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту