Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру салону краси

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Будь-яка жінка йде в салон краси в передчутті чарівних змін в зовнішності. Тому безсумнівним є те, що не тільки рівень професіоналізму майстрів, а й інтер’єр того місця, яке кожна з нас пов’язує з красою і досконалістю, повинен безпосередньо відповідати всім основним принципам індустрії краси, налаштовувати «в очікуванні дива» на позитивні емоції і прекрасний кінцевий результат.

Особливості розробки дизайну для студії краси

Так які основні тренди на сьогоднішній день при оформленні приміщень, в яких розташовуються салони?

Перш за все, це:

 • дотримання правил планування приміщень салону, що дозволяє зі зручностями розташувати як клієнтів з персоналом, так і гостей студії;
 • вибір позитивної палітри для реалізації інтер’єрних рішень при оформленні певних поверхонь в приміщенні;
 • оригінальні ідеї декоративного оздоблення.

При цьому необхідно дотримати всі норми розмірності, розробляючи елітний дизайн салону краси, підібрати якісні і функціональні оздоблювальні матеріали, щоб клієнтам було комфортно, приємно і хотілося знову повернутися саме в це місце.

Яка цільова аудиторія салону краси в Києві?

Основоположним при підготовці і розробці дизайн-проекту є визначення цільової аудиторії салону, тобто встановлення кола осіб, які будуть ним користуватися. У людей різної вікової та соціальної категорії істотно відрізняються вимоги до навколишнього інтер’єру. наприклад:

 • молодь можна залучити яскравою пустотливий палітрою, наявністю в дизайні сучасних рішень з освітленням і оригінальними декоративними елементами;
 • клієнтам у віці від 35 більше імпонує класичне наповнення інтер’єру, спокійні тони в оформленні;
 • заможним дамам, які займають високе соціальне становище, більш підійде благородство стриманою розкоші і шику, що не б’ють по очах.

Таким чином, зорієнтувавшись з деякими нюансами майбутньої клієнтури, можна сміливо в деталях опрацьовувати концепцію нового салону краси, враховуючи організацію обслуговування клієнтів і продажів передбачуваних послуг.

Як грамотно розподілити приміщення під завдання б’юті студії?

Визначення та детальне опрацювання функціональних зон робочих приміщень залежить в першу чергу від комплексу тих послуг, які передбачається надавати в даному салоні. Безсумнівно, що класичний салон краси не може обійтися без території рецепції, зони очікування, приміщень для надання власне перукарень, косметологічних, манікюрних послуг, кабінету для масажу, спеціальних приміщень солярію і власне кімнати для обслуговуючого персоналу. Дотримання інших дизайнерських принципів характерно при оформленні приміщень, в яких будуть розташовуватися знаходяться зараз в модні тренди brow-bar або nail-bar.

Дизайн приміщення салону краси

При грамотній плануванні функціональних зон можна домогтися цілісності обстановки в приміщенні і необхідної атмосфери.

Освітлення

Освітлення в салоні – це дуже значимий аспект. Від нього залежить не тільки сам робочий процес майстра, воно здатне вигідно висвітлити, підкреслити нову зовнішність клієнта. Але може і нашкодити, тому до вибору світильників, їх потужності, розташуванню кольору освітлення потрібно підходити, грунтуючись на радах професіоналів:

У приміщенні, де працюють перукарі, освітлювальні прилади не повинні створювати тінь, так як це може вплинути на вибір колірного відтінку і перешкодити процесу фарбування, тому тут бажано створити кілька зон освітлення, використовуючи нейтральні лампи 4100 кельвінів;

У кабінеті, де проводяться косметичні процедури, намагаються уникати вертикального освітлення дзеркал, так як воно не вигідно акцентує увагу на всі недоліки шкіри, тіло візуально втрачає пружність і виглядає в’ялим.

Підлога

Вибір матеріалу підлогового покриття в салоні дуже важливий. У нього є ряд вимог, які залежать від спеціалізації салону:

 • безпеку;
 • зносостійкість;
 • легкість систематичної санітарної обробки;
 • приємне колірне рішення.

Стеля

Стелі в приміщеннях студії оформляють в рамках загального стильового підходу, їх можуть повністю декорувати або виставити напоказ аж до вентиляційних шахт при оформленні в стилі «лофт».

Стіни

Вибір матеріалу, оформляючи стіни, втілюючи в життя дизайн салону краси, різноманітний і залежить безпосередньо від фінансової спроможності господаря, а також стильового рішення дизайн-проекту. До таких матеріалів, як і підлогових покриттів, пред’являють ряд строгих вимог, найважливішим з яких є здатність витримувати серйозну санітарну обробку.

Робоча зона

Зручність функціональних зон безпосередньо впливає на підсумковий результат роботи майстрів салону. Тому до облаштування робочих зон підходити потрібно дуже серйозно при підготовці і розробці дизайн-проекту салону краси. Деякі послуги, такі як масаж, епіляція, обгортання, нарощування вій краще проводити в окремих приміщеннях без входу сторонніх. А надання послуг майстрами перукарського, манікюрного мистецтва можна проводити в загальному приміщенні.

Зараз в тренді б’юті-салони, де одночасно можна отримати послуги кількох майстрів, наприклад, манікюр-педикюр з фарбуванням волосся. Споживачеві до душі отримувати все і відразу в одному місці.

Замовити дизайн салону краси в Києві

Авторський підхід професіоналів компанії Vip design до розробки дизайн-проектів б’юті-салонів Києві дозволить вам стати володарем:

 • професійно підготовленого технічного плану нового закладу;
 • індивідуального дизайнерського інтер’єру;
 • грамотно виконаних технічних рішень проекту;
 • дизайнерських меблів і модних декоративних акцентів;
 • комплектації професійного обладнання.

У beauty-індустрії сильна конкуренція, і дизайн для б’юті студії, підготовлений фахівцями Vip design, допоможе з легкістю стартувати в цій нелегкій бізнесі і успішно в ньому втриматися.

Вартість дизайну інтер’єру студії краси під ключ

Ціна на проект дизайн салону краси в Києві залежить від декількох ключових складових:

 • специфіки салону (спрямованості і рівня);
 • необхідної перепланування приміщення (демонтаж перегородок, зведення нових);
 • рівня реалізації дизайнерських рішень.

Наша програма лояльності дозволить клієнтам отримати професійно підготовлений дизайн-проект без додаткових переплат, зайвих фінансових витрат і строго укластися в рамки запланованого до виділення бюджету.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту