
Будь-яка жінка йде в салон краси в передчутті чарівних змін в зовнішності. Тому безсумнівним є те, що не тільки рівень професіоналізму майстрів, а й інтер’єр того місця, яке кожна з нас пов’язує з красою і досконалістю, повинен безпосередньо відповідати всім основним принципам індустрії краси, налаштовувати «в очікуванні дива» на позитивні емоції і прекрасний кінцевий результат.
Особливості розробки дизайну для студії краси

Так які основні тренди на сьогоднішній день при оформленні приміщень, в яких розташовуються салони?
Перш за все, це:
- дотримання правил планування приміщень салону, що дозволяє зі зручностями розташувати як клієнтів з персоналом, так і гостей студії;
- вибір позитивної палітри для реалізації інтер’єрних рішень при оформленні певних поверхонь в приміщенні;
- оригінальні ідеї декоративного оздоблення.
При цьому необхідно дотримати всі норми розмірності, розробляючи елітний дизайн салону краси, підібрати якісні і функціональні оздоблювальні матеріали, щоб клієнтам було комфортно, приємно і хотілося знову повернутися саме в це місце.
Яка цільова аудиторія салону краси в Києві?

Основоположним при підготовці і розробці дизайн-проекту є визначення цільової аудиторії салону, тобто встановлення кола осіб, які будуть ним користуватися. У людей різної вікової та соціальної категорії істотно відрізняються вимоги до навколишнього інтер’єру. наприклад:
- молодь можна залучити яскравою пустотливий палітрою, наявністю в дизайні сучасних рішень з освітленням і оригінальними декоративними елементами;
- клієнтам у віці від 35 більше імпонує класичне наповнення інтер’єру, спокійні тони в оформленні;
- заможним дамам, які займають високе соціальне становище, більш підійде благородство стриманою розкоші і шику, що не б’ють по очах.
Таким чином, зорієнтувавшись з деякими нюансами майбутньої клієнтури, можна сміливо в деталях опрацьовувати концепцію нового салону краси, враховуючи організацію обслуговування клієнтів і продажів передбачуваних послуг.
Як грамотно розподілити приміщення під завдання б’юті студії?

Визначення та детальне опрацювання функціональних зон робочих приміщень залежить в першу чергу від комплексу тих послуг, які передбачається надавати в даному салоні. Безсумнівно, що класичний салон краси не може обійтися без території рецепції, зони очікування, приміщень для надання власне перукарень, косметологічних, манікюрних послуг, кабінету для масажу, спеціальних приміщень солярію і власне кімнати для обслуговуючого персоналу. Дотримання інших дизайнерських принципів характерно при оформленні приміщень, в яких будуть розташовуватися знаходяться зараз в модні тренди brow-bar або nail-bar.
Дизайн приміщення салону краси

При грамотній плануванні функціональних зон можна домогтися цілісності обстановки в приміщенні і необхідної атмосфери.
Освітлення

Освітлення в салоні – це дуже значимий аспект. Від нього залежить не тільки сам робочий процес майстра, воно здатне вигідно висвітлити, підкреслити нову зовнішність клієнта. Але може і нашкодити, тому до вибору світильників, їх потужності, розташуванню кольору освітлення потрібно підходити, грунтуючись на радах професіоналів:
У приміщенні, де працюють перукарі, освітлювальні прилади не повинні створювати тінь, так як це може вплинути на вибір колірного відтінку і перешкодити процесу фарбування, тому тут бажано створити кілька зон освітлення, використовуючи нейтральні лампи 4100 кельвінів;
У кабінеті, де проводяться косметичні процедури, намагаються уникати вертикального освітлення дзеркал, так як воно не вигідно акцентує увагу на всі недоліки шкіри, тіло візуально втрачає пружність і виглядає в’ялим.
Підлога

Вибір матеріалу підлогового покриття в салоні дуже важливий. У нього є ряд вимог, які залежать від спеціалізації салону:
- безпеку;
- зносостійкість;
- легкість систематичної санітарної обробки;
- приємне колірне рішення.
Стеля

Стелі в приміщеннях студії оформляють в рамках загального стильового підходу, їх можуть повністю декорувати або виставити напоказ аж до вентиляційних шахт при оформленні в стилі «лофт».
Стіни

Вибір матеріалу, оформляючи стіни, втілюючи в життя дизайн салону краси, різноманітний і залежить безпосередньо від фінансової спроможності господаря, а також стильового рішення дизайн-проекту. До таких матеріалів, як і підлогових покриттів, пред’являють ряд строгих вимог, найважливішим з яких є здатність витримувати серйозну санітарну обробку.
Робоча зона

Зручність функціональних зон безпосередньо впливає на підсумковий результат роботи майстрів салону. Тому до облаштування робочих зон підходити потрібно дуже серйозно при підготовці і розробці дизайн-проекту салону краси. Деякі послуги, такі як масаж, епіляція, обгортання, нарощування вій краще проводити в окремих приміщеннях без входу сторонніх. А надання послуг майстрами перукарського, манікюрного мистецтва можна проводити в загальному приміщенні.
Зараз в тренді б’юті-салони, де одночасно можна отримати послуги кількох майстрів, наприклад, манікюр-педикюр з фарбуванням волосся. Споживачеві до душі отримувати все і відразу в одному місці.
Замовити дизайн салону краси в Києві

Авторський підхід професіоналів компанії Vip design до розробки дизайн-проектів б’юті-салонів Києві дозволить вам стати володарем:
- професійно підготовленого технічного плану нового закладу;
- індивідуального дизайнерського інтер’єру;
- грамотно виконаних технічних рішень проекту;
- дизайнерських меблів і модних декоративних акцентів;
- комплектації професійного обладнання.
У beauty-індустрії сильна конкуренція, і дизайн для б’юті студії, підготовлений фахівцями Vip design, допоможе з легкістю стартувати в цій нелегкій бізнесі і успішно в ньому втриматися.
Вартість дизайну інтер’єру студії краси під ключ

Ціна на проект дизайн салону краси в Києві залежить від декількох ключових складових:
- специфіки салону (спрямованості і рівня);
- необхідної перепланування приміщення (демонтаж перегородок, зведення нових);
- рівня реалізації дизайнерських рішень.
Наша програма лояльності дозволить клієнтам отримати професійно підготовлений дизайн-проект без додаткових переплат, зайвих фінансових витрат і строго укластися в рамки запланованого до виділення бюджету.