Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру ресторану, кафе, бару

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Ресторан, кафе і бар – це ті заклади, які відвідують з метою комфортного проведення часу. Тому їх дизайн повинен бути бездоганним. Він повинен підкреслювати і доповнювати єдину концепцію закладу, розташовувати нових гостей і радувати постійних.

Вибір стилю інтер’єру кафе, бару, ресторану

Щоб стиль інтер’єру був досконалим, він повинен складатися з численних продуманих дрібниць. У ньому повинні гармонійно поєднуватися незвичайні декоративні елементи, незвичайний вид освітлення, ергономічні предмети меблів і т.д. Якщо дизайн ресторану або іншого подібного закладу подобатися відвідувачеві, то з більшою часткою ймовірності він захоче туди повернутися і запросити своїх рідних і близьких.

Дизайн інтер’єру громадських закладів більшою мірою залежить від його концепції. Якщо кафе пропонує виключно одну національну кухню, то в його інтер’єрі доречно виглядатимуть елементи етнічного декору. А якщо ресторан пропонує своїм гостям поласувати новаторськими стравами в стилі ф’южн, то його інтер’єр краще оформити в сучасному, інноваційному стилі, використовуючи відповідні оздоблювальні матеріали, освітлювальні прилади, меблі і т.д. Бари для молоді можна оформляти в будь-якому стилі. Дотримуючись загальну концепцію, інтер’єр в таких закладах може бути в стилі хай-тек, мінімалізм, лофт і навіть класика або бароко.

Концепція закладу

Перш ніж відкрити бар, кафе або ресторан, його власники розробляють загальну концепцію свого закладу. Адже це один з найважливіших етапів, який впливає на те, яким буде дизайн бару або іншого закладу громадського харчування.

Розробляючи проект дизайну ресторанів, кафе або барів, наші фахівці беруть до уваги такі фактори як:

 • кухня. Залежно від того, які страви подають в закладі, залежить те, який дизайн для нього краще підійде;
 • особливості відвідувачів. Сімейний затишний ресторан або креативний молодіжний бар в будь-якому випадку повинні відрізнятися один від один;
 • місце розташування. Локація часто стає важливим фактором вибору концепції і стилю інтер’єру.

Як зробити крутий дизайн ресторану?

Залежно від того, як оформлено заклад, залежить його успіх і популярність серед гостей. Кожен досвідчений ресторатор знає про такого взаємозв’язку, тому намагається зробити дизайн кафе або іншого закладу громадського харчування більш впізнаваним і оригінальним. Гості закладів хочуть розслабитися, насолодитися атмосферою і теплим прийомом, тому вони дуже уважно ставляться до кожної дрібниці. Від того, наскільки добре провели час гості, залежить те, чи захочуть вони повернутися і запросити з собою друзів. Дизайнерські проекти від фахівців компанії Vip Design в Києві – це ідеальні рішення для оформлення вашого закладу. Ми працюємо над проектом, враховуючи цільову аудиторію закладу, особливості меню і особисті побажання замовника. Тому дизайн-проект завжди виходить ідеальним.

Оформлення кафе для дітей

Діти – це маленькі поціновувачі прекрасного, які люблять просторі, світлі та затишні заклади. Дитячі кафе можна оформити у вигляді великої спільної кімнати або зонованих областей для проведення майстер-класів, свят, ігор тощо Такі інтер’єри в обов’язковому порядку повинні бути безпечними. У них не повинні бути присутніми гострі кути, нестійкі декоративні елементи, відкриті комунікаційні системи і т.д. Всі поверхні повинні бути легко очищаються.

Найчастіше тематикою оформлення такого інтер’єру вибирають казки або фентезі. Добре, якщо в дитячому каф буде зона відпочинку і для дорослих, з якої можна доглядати за дітьми, при цьому не заважати їм своєю присутністю.

Стилі дизайну інтер’єру кафе і ресторанів

Залежно від типу закладу громадського харчування, вибирають стиль дизайну інтер’єру. Якщо в ресторані подають виключно національні страви якоїсь держави, то стиль інтер’єру в ньому буде відповідний – етнічний. Якщо заклад пропонує своїм гостям класичні елітні страви, то стиль дизайну кафе для нього краще вибрати сучасний або вишуканий ретро.

Вибираючи стиль для закладу, крім загальної концепції, слід обов’язково враховувати цільову аудиторію. Якщо власник кафе, бару чи ресторану зробив все, щоб його заклад подобалося відвідувачам, він приречений на успіх.

Модерн

Модерн – це поєднання вантажного декору з елементами сучасності. У залі можна встановити сцену для музикантів. Обстановка такого закладу буде гармонійно доповнена затишком і цілісністю.

Основні риси модерну:

 • заокругленості;
 • асиметричні предмети;
 • наявність орнаменту візерунків;
 • основний колірний фон спокійний;
 • непомітне, м’яке освітлення.

Лофт

Сучасний стиль інтер’єру, в якому відсутні лиск і глянець. Тут немає звичних шаблонних предметів декору. Часто стіни в закладі, оформленому в стилі лофт, не мають декоративного оздоблення, інженерні комунікації не ховають в короби, а залишають у відкритому вигляді. Декорують простір графічними малюнками, постерами, незвичайними картинами.

Стиль ампір

Ампіру властива розкішна помпезність. Такий стиль інтер’єру вже багато століть користується широкою популярністю. Звичайно, з кожним роком він вдосконалюється і змінюється, доповнюючи сучасними нотками.

Ще не так давно ресторани в стилі ампір обставляли важкої масивними меблями, вікна обважували щільними портьєрами, а на стіни вішали дорогі картини. На сьогоднішній день заклад в стилі ампір – це комфорт, дорога обробка і демонстрація розкоші в кожній дрібниці.

Класичний

Класика ніколи не виходить з моди, тому на сьогоднішній день вона така ж популярна, як і сто років тому. Класичний інтер’єр вишуканий і витриманий, підкреслює статусність і хороший смак. Такому стилю властиві:

 • світлі відтінки фону підкреслені яскравими елементами;
 • високі стелі і великі вікна;
 • меблі з дерева;
 • натуральні оздоблювальні матеріали.

Замовити дизайн кафе в Vip Design

Замовити дизайни приміщень під ключ в нашій компанії – значить бути впевненим в якісному результаті проекту. Наші фахівці готові розробити запам’ятовується, стильний і затишний інтер’єр, від якого будете в захваті не тільки ви, але і гості вашого закладу.

Наші дизайнери можуть розробити стильну концепцію з урахуванням побажань замовника. Функціональні зони, продуманий дизайн і запам’ятовується стиль не залишать вас байдужими.

Вартість професійного дизайн проекту ресторану під ключ

Вартість дизайн проекту барів і ресторанів залежить від:

 • особливостей планування;
 • площі закладу;
 • особливостей стилю інтер’єру;
 • локації об’єкта.

Фахівці компанії Vip Design в Києві оперативно розроблять для вас стильний, затишний і функціональний дизайн інтер’єру.

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту