Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру котеджу

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Для того щоб котедж був затишним і комфортним, важливо приділити належну увагу питанню дизайну інтер’єру. Тільки якщо загальна атмосфера в будинку буде гармонійною, і всі елементи декору будуть поєднуватися між собою, гості та господарі житла зможуть в ньому розслабитися і відпочити. Дизайн котеджу відрізняється від дизайну інтер’єру квартир в багатоповерхових будинках, адже тут плацдарм для експериментів набагато більше. Високі стелі, просторі кімнати, захоплюючі краєвиди та інші особливості побудови дозволяють втілити в життя найцікавіші та унікальні ідеї інтер’єру.

Щоб ваш заміський будинок був дійсно красивим і ергономічним, при розробці дизайн-проекту для нього слід дотримуватися ряду рекомендацій, про які детальніше ми розповімо далі.

Тенденції в дизайні інтер’єру котеджів

Дизайн котеджу розробляють не тільки з урахуванням його просторих кімнат. Перш за все, слід відчути свої бажання, прислухатися до свого серця, подумати про особисті вимоги і переваги. Адже сучасна інтер’єрна мода передбачає поєднання, здавалося б, непоєднуваних речей. Шикарна, кричуща про свою розкоші спальня може чудово «сусідити» з непримітною, класичної кухнею. А яскрава, креативна дитяча стане унікальним продовженням вітальні в стилі модерн.

Завдяки сучасним, безпечним матеріалами можна створити будь-який дизайн. Так, невеликий, нудний, заміський будинок може перетворитися в стильне і сучасне житло бунтаря. Або величезний котедж з пересічного і позбавленого смаку в розкішний палац королівської сім’ї.

Особливості облаштування котеджу всередині

Не варто копіювати дизайн кімнат по всьому будинку. Якщо кожне приміщення в котеджі буде однаковим, він буде схожий на готель, а не на затишне житло. Добре, коли меблі у всьому будинку зроблена в одному стилі, але має яскраві відмінні риси. Такий підхід є актуальним і до вибору кольору. Якщо котедж великий, то в ньому прекрасно можна поєднувати 10-12 відтінків. Головне, щоб всі кольори доповнювали один одного, виграшно гармоніювали і створювали єдину симфонію дизайну.

Не варто забувати і яскравості природного освітлення в будинку, адже з кожного боку житло має свій унікальний мікроклімат. Тому слід враховувати географічне положення кімнати, вибираючи для неї основний колір. Так, приміщення, вікна яких виходять на північ, краще оформити яскравими, світлими і теплими відтінками, тоді як кімнати з південної сторони бажано «охолодити» блакитним, сірим або синім.

Виды планировки коттеджей

Дизайн котеджу розробляють з урахуванням особливостей його планування. Розробляючи проект дизайну кімнати, беруть до уваги наступні нюанси:

  • кількість членів сім’ї, вікову категорію;
  • поділ житлових і господарських приміщень;
  • стиль;
  • суму, виділену на «перевтілення» житла.

Коли дизайнери розробляють проекти малогабариток, поле їхньої творчості обмежена. Там на декількох десятках квадратних метрів вони змушені з’єднати багато функціональних зон. Працюючи ж над проектом дизайну заміського будинку, таких обмежень немає. Тому фахівець сміливо може запропонувати замовнику найбільш незвичайні і цікаві ідеї.

Незважаючи на велику площу, правило поділ господарської та житлової зони ігнорувати не можна. Тому хозприміщення не повинні перетинатися зі спальнями і іншими житловими кімнатами.

Перший поверх зазвичай використовують як зону загального доступу, на ньому, як правило, є вітальня, їдальня, кухня і санвузол. Другий поверх включає в себе хазяйські спальні, кабінети та інші кімнати особистого користування. Якщо в будинку є мансарда або горище, його можна використовувати для благоустрою приміщення для відпочинку. Господарську і гостьову зону найчастіше з’єднують за допомогою драбини. Вона повинна бути провідником стилів між першим і другим поверхами.

Кольорова гама

Світлі відтінки вже багато століть не втрачають своєї актуальності. З їх допомогою можна візуально збільшити простір, «освітлити» темне приміщення і просто додати житлу нарядності. Також в тренді інтер’єрної моди гра контрастів. Але, експериментуючи з поєднаннями, слід не переборщити. Добре виглядають яскраві елементи декору, коли приміщення виконано в світлих кольорах.

На сьогоднішній день одним з наймодніших відтінків інтер’єру став синій. При чому популярністю користуються всі його відтінки: ультрамарин, бірюза, індиго, сіро-блакитний, небесний.

Перший поверх котеджу найважливіший?

Сучасні котеджі часто для оформлення першого поверху використовують стиль «студія». Так, вітальня плавно перетікає в їдальню і кухню. При цьому для зонування використовують елементи меблів, а не стіни і перегородки.

Відкрите планування стрімко набирає популярність. Приміщення, в яких мало дверей, стін і перегородок, виглядають більш затишно і відкрито. Атмосфера в них розташовує до комфортного проведення часу і відпочинку.

Для того щоб умовно зонувати приміщення, використовують меблі. Кутові дивани, шафи, кухонні гарнітури та інші елементи для меблювання відмінно справляються з роллю перегородок. Встановивши на кухню потужну витяжку, можна усунути проблему поширення запахів і збільшити простір для творчих експериментів з дизайном першого поверху.

Дизайн інтер’єру кімнат в котеджі

Щоб дизайн котеджу був цілісним, слід спочатку визначити стиль інтер’єру і екстер’єру. Вибирати його необхідно з урахуванням особливостей способу життя господарів, географічного положення споруди і кількості поверхів. Так можна створити ергономічне, функціональне і сучасне житло, в якому кожен його житель і гість будуть відчувати себе затишно і спокійно. Приваблива атмосфера, грамотно підібрані кольори, сучасна меблювання, зручне планування і інші деталі в інтер’єрі стануть комплексом чинників, завдяки яким котедж буде надихати своїх власників.

Стиль котеджу може бути обраний, виходячи з особистих переваг його власника і членів його сім’ї. Це може бути:

  • шикарний бароко;
  • благородна класика;
  • сучасний мінімалізм;
  • неперевершений лофт;
  • унікальний скандинавський;
  • колоритний російська;
  • затишний шале;
  • ніжний прованс і т.д.

Щоб дизайн котеджу був гармонійним і цілісним, всі його елементи повинні грамотно перегукуватися між собою. Архітектура, зони, декор та інші складові інтер’єру повинні доповнювати один одного.

Вітальня

Щоб звільнити простір, краще використовувати кутову меблі. Обшивку для меблів слід замовити з сучасних текстильних або шкіряних полотен. Прямі контури меблів додадуть атмосфері в приміщенні порядку і раціональності.

Щоб зробити вітальню більш затишною, варто встановити в ній камін. Такий елемент інтер’єру чудово поєднується з багатьма стилями. Крім естетичної функції, він виконує важливу практичну функцію – обігрів житла. Якщо ви не бажаєте насолоджуватися фантастичним видом танцю мов справжнього вогню, то ви цілком можете встановити в своїй вітальні не класичний, електричний камін з ілюмінацією полум’я.

Невеликі вітальні добре б візуально розширити за допомогою дзеркал, глянцю і скла. В даному питанні також допоможуть хороші світильники, і використання світлих кольорів в інтер’єрі.

Кухня та їдальня

Сучасні заміські будинки зазвичай будують досить великими. Тому їх власники можуть поекспериментувати з зонуванням кухні і їдальні. Їх можна розташувати в одному з трьох нижчевикладених варіантів:

  • кухня і їдальня – частина вітальні, простір не розділене стінами і перегородками;
  • кухня ізольована стіною або перегородкою, а їдальня і вітальня суміщені;
  • кухня, їдальня і вітальня – це три окремі кімнати.

Залежно від вибору варіанту планування, дизайнер розробляє особливий вид оформлення приміщень. Дуже добре виглядає варіант зонування, коли їдальня розділена з вітальні перегородкою з двостороннім каміном. Такий спосіб розмежування відмінно підходить тим, хто цінує приватність. Так зона відпочинку плавно переходить в зону прийому їжі, при цьому не мають муру навколо, яка б навантажувала простір. Каміном в даному випадку можна милуватися з двох кімнат.

Передпокійна та коридори

Перетинаючи поріг будь-якого заміського будинку, першою кімнатою, яку відвідає гість, стане передпокій. Тому дуже важливо зробити її особливою, такою, яка натякне людині про загальну стилістику будинку, зацікавить його і змусить пофантазувати. Залежно від враження, яке справить на гостя передпокій, складеться його загальне, перша думка про дизайн інтер’єру в котеджі. У квартирах оригінально облаштувати передпокій неможливо, адже там вона зазвичай неймовірно маленька. А ось в передпокої в заміському будинку зазвичай є, де розігнатися. Тому зазвичай дизайнери оформляють її з особливою вишуканістю, роблячи родзинкою загальної картини інтер’єру.

Вибір дизайну для коридорів і передпокою зазвичай базується на стилістиці сходи. Так як особливості конструкції сходів найчастіше спочатку обговорюються з будівельниками, дизайнер відразу може визначити її дизайн і розробити дизайн передпокою і коридору.

Здавалося б, найпростіший коридор в заміському будинку виконує не просто функцію провідника з одного приміщення в інше. Він може стати залом для виставки картин, фотографій або місцем розміщення колекціоновані господарем речей.

Ванна кімната в котеджі

Ванна кімната повинна бути оформлена в такому ж стилі, як і всі інші кімнати котеджу. Тим більше, якщо вона єдина в будинку. Основним кольором повинен стати колір, який добре поєднується з основним кольором сусіднього приміщення. Якщо площа ванної невелика, краще оформити її в світлих відтінках. Якщо ж кімната простора, можна поекспериментувати з квітами.

Так як інтер’єр ванної змінюють найрідше, економити на ремонті не варто. Краще відразу використовувати кращі оздоблювальні матеріали та елементи сантехніки.

Основні етапи створення дизайн-проекту котеджу

Фахівці нашої компанії – це не просто дизайнери, це талановиті професіонали, які створюють шедевральні проекти. Вони не використовують уже готові ідеї, а придумують свої, оригінальні інтер’єри, з огляду на побажання замовника. На етапі підготовки дизайн-проекту дизайнери:

  • виїжджають на об’єкт для ознайомлення з особливостями місцевості, виконують заміри будинку;
  • анкетіруют власників котеджу, щоб максимально точно розуміти їхні вимоги і побажання;
  • розробляють загальну концепцію дизайну інтер’єру;
  • візуалізують проект за допомогою графічних редакторів;
  • узгоджують проект з замовником;
  • складають креслення і документацію до проекту.

Перш ніж розробити проект, дизайнер спілкується з власником будинку, намагається перейнятися його бажаннями. При елітному дизайні інтер’єру в Києві до уваги беруться такі дані як кількість проживаючих в будинку людей, їх вікова група, особливості проведення часу. Саме тому проект виходить максимально відповідним побажанням замовника.

Замовлення дизайну котеджу в Vip Design

Замовити дизайн котеджу у нас – значить отримати якісні дизайнерські послуги. Більшість наших замовників це наші постійні клієнти, які рекомендують нас своїм рідним і знайомим, як надійну і відповідальну компанію. Серед наших основних переваг:

  • кожен з процесів, які виконує дизайнер, контролюють власники компанії;
  • ми працюємо націлене на результат. Починаючи роботу над проектом, ми не здаємося до тих пір, поки повністю не завершимо роботу;
  • ми працюємо з душею. Кожен проект зігрітий нашими серцями;
  • ми уважні і доброзичливі до кожного замовника. Ми завжди прислухаємося до побажання клієнта, не нав’язуючи свої ідеї та пропозиції.

Бажаєте, щоб ваш будинок був стильним, функціональним і комфортним? Замовте дизайн-проект будинку в компанії Vip Design. Ми втілимо ваші мрії в реальність.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту