Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
  • Розробка плану розміщення меблів
    5 $
  • Підбір стильового рішення
    5 $
  • Підбір матеріалів
    10 $
  • Візуалізація
    5 $
  • Креслярська документація
    5 $
  • Розробка ексклюзивних меблів
    шт.
    +
    30$
  • Інтер'єр в класичному стилі
    10 $
  • Авторський супровід
    5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру дерев’яного будинку

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

На сьогоднішній день тема дерев’яного будівництва будинків є досить популярною. І це не дивно, адже дерев’яне житло поєднує в собі відгомони традиційного російського стилю, екологічність, а також володіє неймовірною атмосферою і спокоєм. Дизайн дерев’яного будинку може бути досить різноманітним, починаючи від російського стилю і закінчуючи самими сміливими ідеями.

У чому переваги дерев’яних будинків?

Попит на житло з різної деревини щороку зростає як в європейських, так і в українських містах. Дана популярність визначається рядом переваг, характерних для дерев’яного житла:

  1. Психологія. Говорячи про психологічний аспект, слід сказати, що житло з натуральної деревини має природні властивості, ідеальні для людського організму. Дерев’яні конструкції мають привабливий зовнішній вигляд, навіть якщо вони покриті лаком, сприяючи створенню внутрішнього спокою. Завдяки дерев’яному аромату, якого характерно зберігатися протягом тривалого часу, в будинку відчувається позитивна аура.
  2. Оздоровлюючі властивості. Для кожної людини, яка піклуватися про стан свого здоров’я, цікаво буде ознайомитися з перевагами дерев’яного житла. Деревина сприяє не тільки значному поліпшенню мікроклімату в приміщенні, але також має здатність підтримування оптимального рівня вологості завдяки наявності природних якостей. Для того щоб досягти мікроклімату в приміщенні з цегляними або бетонними стінами, знадобиться наявність додаткової апаратури. Дерев’яний будинок – це ідеальне місце проживання для людей, схильних до алергічних реакцій. Натуральні стіни практично не збирають на себе пил, що благотворно позначається на повітрі в приміщенні.
  3. Екологічний фактор. З дерев’яними матеріалами не можуть зрівнятися ніякі інші будівельні матеріали. В першу чергу це визначається постійним оновленням, так як вирубка для лісу не приносить значної шкоди. Ще однією перевагою є безвідходний процес обробки дерев’яних залишків.
  4. Міцність конструкції. Дерев’яні будинки мають значні переваги в порівняння з іншими будівлями, наприклад, цегляними. Для дерев’яної споруди характерна висока стійкість до навантажень, а також до ґрунтових коливань, чого не можна сказати про кам’яниці, в яких можуть з’явитися тріщини.
  5. Економія часу. Для дерев’яного будівництва потрібно набагато менше часу, ніж для будівництва будинку з цегли або каменю. Будова з кленових брусів можна звести приблизно за кілька місяців.

Недоліки дерев’яних будинків

Для деревини, так само як і для будь-якого будівельного матеріалу, характерний не тільки ряд плюсів, але також і недоліків:

  • пожежна безпека є значним недоліком для будь-якої будівлі з дерева. Це пояснюється тим, що деревина має високу вразливістю до займання. Для того щоб звести до мінімуму цей ризик, використовується обробка будівельних матеріалів при використанні спеціальних просочень, однак навіть це не є абсолютним захистом житла від пожеж;
  • довговічні характеристики. Для деревини існує уразливість до гниття і розтріскування. Тому обов’язковою умовою є додатковий профілактичний догляд за дерев’яною конструкцією і періодичні витрати на проведення ремонтних робіт;
  • усадка. Для всіх дерев’яних будівель необхідно час на усадку, де мінімальним часовим діапазоном вважається 1 рік. Варто враховувати, що в цей час проводити оздоблювальні і столярні роботи не можна.
  • високий ціновий сегмент визначається тим, що для добротних дерев’яних садиб характерні значні фінансові вкладення.

Дерев’яні будинки в моді?

Дерев’яні матеріали в будівництві використовуються давним-давно і будуть актуальними ще протягом багатьох століть. Адже дерев’яні споруди мають неперевершеним комфортом і затишком.

Як правильно вибрати вид дерева для інтер’єру?

Використовувані матеріали вибираються з урахуванням мети їх застосування, габаритів будівлі і стилістичного аспекту. Займатися підбором деревини рекомендовано відповідно до індивідуальних переваг. Для паркетного покриття хорошим матеріалом стане дуб, для якого характерна твердість і тривалий термін експлуатації. При виборі колірної гами найкращими варіантами стануть темні відтінки, наближені до чорних кольорів, наприклад, чорний морений дуб.

Для сосни властива хороша гнучкість і міцність, а золотиста фактура сприяє створенню цікавого зовнішнього вигляду. Сосна має приємний аромат, який жевріє по закінченню тривалого часу і при проведенні спеціальних обробок. Для даного виду матеріалу характерний не високий ціновий сегмент, а найкращою сферою його використання стануть двері або міжповерхові сходи.

До ще одного популярного виду дерева відноситься горіх, для якого характерний широкий діапазон кольорів. Для будівель, виконаних в стилі бароко, рококо, найкращим варіантом стане липа з наявністю серцевини жовтого кольору. Використання карельської берези з наявністю медових відтінків це оптимальне рішення для дизайну дерев’яного будинку.

Особливості дизайну приміщень в дерев’яному будинку

Дизайн дерев’яного будинку має ряд особливостей пов’язаних з процесом оформлення:

  • дерев’яні споруди практично не потребують проведення внутрішнього оздоблення стін. Завдяки чистій структурі дерева матеріал ідеально гармонує з будь-яким інтер’єром;
  • до найпоширенішою дизайнерської методикою в процесі створення інтер’єру дерев’яного житла відноситься збереження структури дерева;
  • для створення теплої атмосфери використовується тонування деревини, яке підбирається, враховуючи стиль інтер’єру. Для кольору колод характерно додавати особливий характер в приміщенні;
  • пофарбувавши стіни в пастельні тони, можна наповнити приміщення відгомонами в прованс стилі;
  • для стель в основному прикрасою виступають балки у всіляких відтінках, для підлогових покриттів використовують ламінат, паркет або дерев’яні дошки, які ідеально гармоніюють з іншими поверхнями з дерева.

Спальня

Для оформлення спальні не варто віддавати перевагу яскравим і агресивним кольорам штор, дрібним різнокольоровим деталей, які будуть напружувати очі і сприяти втоми. Залишивши дерев’яні стіни і обробивши їх при використанні просочення або лаку, можна наповнити кімнату особливим затишком і спокоєм. Для того щоб облагородити стелю, його обшивають, застосувавши гіпсокартон або інші матеріали, пофарбувавши поверхню в білу гаму.

Оформлення вітальні

Дизайн дерев’яного будинку не можна уявити без оформлення вітальні – кімнати, в якій збираються гості і близькі люди. Для створення комфортної і затишної обстановки важливо правильно вибирати предмети меблів, які повинні відповідати загальній стилістиці приміщення і сприяти створенню затишку гостей і членів сім’ї. Дизайн дерев’яного будинку з невеликою площею не можна уявити краще, ніж в стилі «будиночка мисливця» з кріслом гойдалкою, дерев’яними лавками, шкурою тварин і дерев’яним столом.

Правила облаштування кухні в дерев’яних будинках

При облаштуванні кухонного приміщення важливо враховувати гармонійне поєднання побутових приладів і технічного обладнання з традиційним стилем дерев’яної споруди. Домогтися такого результату можна правильно розробивши дизайн. Хорошим варіантом для кухні встане декор в стилі кантрі у вигляді ситцевих фіранок і клаптевих килимків. Для кухонного приміщення предмети з дерева це безперечна перевага.

Камін в дерев’яному будинку

Вчені вважають, що наявність каміна в будинку сприяє спокою в приміщенні і благотворно позначається на психіці людини. Фахівці нашої компанії переконають вас у тому, що для створення теплої і сімейної атмосфери досить встановити камін, який буде просочувати приміщення запахом палаючих полін і потріскує звуків.

Як зробити проводку в будинку з бруса?

Щоб встановити проводку в дерев’яному будові відкритим методом, важливо дотримуватися такі нормативи:

  • точка введення кабелю від ЛЕП до стіни і точці проходження кабелю за допомогою внутрішніх перекриттів виключно в настінних гільзах металевого типу;
  • проміжок від стіни до кабелю при відкритій установці не менше 10 мм;
  • обов’язковим правилом є монтаж заземлення;
  • використання кабелів виключно в негорючих оболонках;
  • при виборі підрозетників і розподільних коробок в дерев’яний будинок важливо вибирати тільки металеві вироби;
  • для того щоб з’єднати дроти між собою, використовуються виключно монтажні коробки, пружинні гвинтові клеми або пропарені скручування, закриті кембриками або ковпачками;
  • наявність непропаренного скручування є неприпустимим фактором.

Ще обов’язковою умовою є установка УЗО, що сприяє захисту від струмів витоку і монтаж окремих автоматів, службовців захистом від коротких замикань для кожної групи споживачів.

Чи варто використовувати зруб в дизайні будинку?

Для дерев’яних матеріалів характерно відкривати широкий ряд можливостей для створення дизайнерських рішень. Дерево добре виглядає, як окремий матеріал, а також ідеально гармонує з великою масою оздоблювальних матеріалів.

Як правильно підібрати стиль для дизайну дерев’яного будинку?

Сучасне будівництво дає можливість вибрати найбільш підходящий вид інтер’єру для дерев’яного будинку. Різні дизайнерські рішення при оформленні дерев’яних будинків:

  • будинок мисливця. Дане рішення стане ідеальним для любителів-мисливців і професійних рибалок. Присутні елементи з дерева будуть ідеально поєднуватися зі шкіряною оббивкою на предметах меблів. Наявність затишного каміна і зручного крісла-качалки будуть основними деталями у внутрішньому просторі;
  • середземноморські краси. Для даного варіанту оформлення характерна висока популярність. Важливо правильно вибирати різні аксесуари і елементи, що сприяють створенню унікальної стилістики. Краще вибирати соковиті кольори і намагатися зберегти комбинаторность в інтер’єрі;
  • кантрі. Даний дизайн дерев’яних будинків має на увазі використання цікавих комбінацій з натуральних матеріалів і вибір нестандартних колірних рішень, що разом сприяє створенню приємної атмосфери в приміщенні. Стиль кантрі стане основою простоти, домашнього затишку, добрих бесід, душевності і гостинності;
  • англійська дизайн. При виборі такого дорогого варіанта важливо підходити ретельно до вибору предметів в інтер’єрі;
  • стиль прованс – це хороший варіант з французькими нотками для приватних будинків з оциліндрованої деревини.

Корисні поради

Рекомендації:

  • більш ефектного і акуратному увазі допоможе застосування клеєного бруса;
  • з горищного приміщення можна зробити мансарду;
  • споруда лазні з дерева додасть сучасності дерев’яному будинку.

Мета дизайнера інтер’єру в дерев’яних будинках

Основним завданням фахівців є збереження дерев’яної структури з оптимальним використанням деревини в інтер’єрі. Це і є самою головною відмінністю всіх дерев’яних будівель, в порівнянні з будинками з бетону і цегли.

Замовити дизайн дерев’яного будинку краще в Vip Design

Дизайн дерев’яного будинку від студії Vip Design – це ідеальне рішення для тих, хто хоче втілити в реальність самі непередбачувані і оригінальні ідеї.

Над створенням дизайн-проектів працюють професіонали, у яких за плечима є величезний досвід роботи в даній області. У процесі роботи ми керуємося всіма будівельними нормами і правилами, а розробка проектів здійснюється з урахуванням технічних завдань. Вибір оздоблювальних матеріалів і устаткування здійснюється з урахування побажань клієнтів і попит на сучасні тенденції.

Основні етапи нашої роботи

  1. 1
    АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
    Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
  2. 2
    Готуємо і надаємо альбом проекту
    Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
  3. 3
    Надаємо робочу документацію
    Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
  4. 4
    ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
    Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
  5. 5
    Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
    Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
  6. 6
    Вибір стилістичного рішення
    Визначення стилю, кольору
  7. 7
    Розробка планувальних рішень
    Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
  8. 8
    Складання технічного плану
    Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту