Калькулятор

Розрахунку замовлення
Площа приміщення по підлозі:
м2
 • Розробка плану розміщення меблів
  5 $
 • Підбір стильового рішення
  5 $
 • Підбір матеріалів
  10 $
 • Візуалізація
  5 $
 • Креслярська документація
  5 $
 • Розробка ексклюзивних меблів
  шт.
  +
  30$
 • Інтер'єр в класичному стилі
  10 $
 • Авторський супровід
  5 $
Сума замовлення:
0
$

Дизайн інтер’єру

Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Що важливіше всього будинку: стильний дизайн квартири або комфорт (душевний і фізичний) від місцезнаходження в ній? Безумовно, важливо і те, і інше. Так як кожен власник житла хоче щоб йому, було, приємно перебуває вдома: як відпочивати після роботи, так і займатися звичними побутовими справами. Але також всім хочеться, щоб його житло було стильним і сучасним, оформлено зі смаком і індивідуальністю, викликало захват і захоплення гостей, друзів і знайомих. Якщо ви не бажаєте вибирати, що для вас важливіше: комфорт або краса – звертайтеся в нашу студію! Фахівці компанії Anngli, розроблять для вас сучасний дизайн квартири, затишній, функціональної і стильної!

Дизайн великої квартири, новобудови

Починати розробку дизайну інтер’єру квартири в новобудові необхідно з оцінки її планування і капітального ремонту. В таких квартирах, це робити набагато простіше, адже немає «старого» ремонту, який необхідно замінити, а значить, будь-який з обраних стилів і дизайнів буде створюватися «з чистого аркуша». Це одночасно і спрощує процес втілення ідей і рішень різної складності, і ускладнює, так як власнику житла складно визначити, що саме йому хотілося б. Наші дизайнери, ремонтники і проектувальники допоможуть вам підібрати найбільш підходящий стиль, створять індивідуальний дизайн проект квартири і, після затвердження, втілять його в дійсність.
Для великої квартири дизайн може бути розроблений абсолютно різний, так само як і обрана стилістика. Можна залишити максимум відкритого простору, віддавши перевагу мінімалізму або хай теку, світлій колірній гамі внутрішньої обробки, так і вибрати масивну класику або бароко, з більш глибокими і темними кольорами і старовинними меблями, при цьому не «обтяжать» простір. Якщо ви вирішили провести капітальний або косметичний ремонт уже житлової, заселеної квартири і точно знаєте, чого б ви хотіли – ми це з задоволенням втілимо в потрібні терміни.

Фахівці нашої студії допоможуть вам перетворити ваше житло в комфортне, функціональне, стильне і одночасно з цим, затишне. Створити дизайн інтер’єру квартири, виконавши всі приміщення в одному стилі або створити гармонійний «мікс» різних стильових напрямків, в залежності від уподобань її обивателів.

Особливості дизайну невеликої або маленької квартири

У маленьких квартирах головним фактором, що грає роль в плануванні дизайнерських і оформлювальних робіт, є планування. Саме від неї залежить, наскільки доречним буде той чи інший стиль «в чистому вигляді» для втілення його в приміщенні. А головною особливістю розробки дизайну для квартири такого типу, є функціональне використання всіх предметів інтер’єру, метрів площі і особливостей планування.
Створюючи дизайн проекти квартир невеликої квадратури, наші фахівці працюють над вирішенням завдань різної складності, для того щоб наші клієнти були задоволені зовнішнім виглядом свого житла, а також – комфортним проживанням в ньому. Ми знаємо як візуально збільшити простір, як зонувати навіть найменші кімнати, не нагромаджуючи розмістивши в них все необхідне, і не тільки!

Основні етапи нашої роботи

 1. 1
  АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
  Наші кваліфіковані фахівці, автори проекту здійснюють контроль за реалізацією всіх етапів, які передбачає дизайн проект
 2. 2
  Готуємо і надаємо альбом проекту
  Готовий проект замовник отримує в термін, зазначений в договорі. Він складається з 3Д візуалізації приміщень і з робочої документації.
 3. 3
  Надаємо робочу документацію
  Коли замовник затвердив дизайн інтер’єру, наші фахівці починають роботу над оформленням робочої документації на конкретний проект
 4. 4
  ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  Створення детальної 3Д візуалізації інтер’єру приміщення, узгодження проекту з замовником, внесення корективів
 5. 5
  Вибір матеріалів, предметів меблів, освітлювальних приладів
  Співробітники переглядають каталоги, відвідують салони меблів, шукають найбільш підходящі елементи для оформлення інтер’єру
 6. 6
  Вибір стилістичного рішення
  Визначення стилю, кольору
 7. 7
  Розробка планувальних рішень
  Ми пропонуємо кілька варіантів планувальних рішень, а замовник вибирає ту, яка найбільше підходить
 8. 8
  Складання технічного плану
  Замір приміщення, збір даних про об’єкт, консультація з замовником

Дізнатися вартість дизайн-проекту