Work

Авторський нагляд

Авторський нагляд – це послуга дизайнерської фірми, яка забезпечує контроль за реалізацією ремонту та дотриманням всіх пунктів розробленого дизайн проекту. Оздоблення приміщення, вибір матеріалів, палітра кольорів, меблі, побутова техніка і декоративні елементи заздалегідь узгоджуються з клієнтом. Якщо замовника не влаштовує який-небудь матеріал, дизайнер пропонує інший варіант, враховуючи при цьому загальну стилістичну концепцію.

Для чого потрібен авторський нагляд?

Авторський нагляд покликаний забезпечити точне втілення проекту в реальність. Справа в тому, що будівельники можуть не знати деяких нюансів або не розуміти загальної концепції. Наприклад, майстри можуть по-своєму представляти роботу з матеріалами або вважати якісь деталі проекту незначними, хоча на ділі це зовсім не так. Подібне трапляється від нестачі досвіду або знань, а часом через бажання провести ремонт скоріше. Іноді буває і так, що кваліфікований фахівець сподівається на власний досвід і зневажливо ставиться до технічних кресленнях. На результаті це позначається не кращим чином.

Нагляд автора за роботами по реалізації проекту забезпечить саме той інтер’єр, який замовник бачив на ескізах або в 3D-візуалізації, і за розробку якого він заплатив.

Представляючи бажану картину, замовник і сам може контролювати хід робіт. Однак професійний дизайнер здатний помітити помилки набагато раніше, ще на стадії чорнових робіт. Це дає можливість своєчасно усунути недоліки.

Переваги авторського нагляду для клієнта включають:

 • економію особистого часу;
 • збереження душевної рівноваги, що не порушували спорами з будівельниками;
 • зниження витрат на будівництво або ремонт: автор не тільки попередить можливі переробки, але і контролюватиме витрату матеріалів;
 • іноді виконроб може «вдосконалити» проект по своєму розумінню, через що результат виходить несподіваним. У замовника не завжди виходить аргументувати точку зору і настояти на своєму, але автор легко впорається з цим завданням.

У яких випадках треба замовляти авторський нагляд

У більшості випадків авторський нагляд являє собою окрему послугу, яку замовляють за бажанням. Деякі дизайнерські компанії працюють тільки за умови обов’язкового авторського нагляду. Для складних будівельних об’єктів контроль за ходом робіт є законодавчою нормою.

Замовляти дану послугу має сенс, якщо:

 • ви хочете точної реалізації проекту, щоб реальність відповідала намальованою картині;
 • необхідна перепланування приміщення – складні роботи вимагають більшої уваги;
 • реалізується нестандартний дизайн проект з використанням рідкісних матеріалів, новітніх технологій, складних дизайнерських конструкцій.

Авторський нагляд в дизайн проекті

Комплексна послуга авторського нагляду включає:

 • детальні пояснення всіх нюансів реалізації проекту виконроба і іншим фахівцям;
 • при необхідності коригування документації та креслень;
 • вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, меблів, сантехнічного обладнання, світильників, декоративних елементів та іншого (це має на увазі виїзди і особисті контакти з постачальниками);
 • взаємодія з підрядниками, формування календарних планів;
 • вирішення всіх необхідних питань з будівельниками, виїзди на об’єкт;
 • контроль за якістю і точністю виконання робіт відповідно дизайн проекту;
 • замовлення на придбання і виготовлення предметів інтер’єру;
 • узгодження з власником житла необхідних капітальних переробок (зведення і знесення перегородок, переміщення сантехніки та інше).

Переваги послуги авторського супроводу

Авторський нагляд допомагає втілити дизайн проект на високому рівні якості, оперативно і без клопоту. Основні переваги даної послуги:

 1. Дизайн інтер’єру буде оформлений в точності за затвердженим планом, технічним кресленням і 3D-візуалізації. Ремонтні роботи НЕ піднесуть вам ніяких сюрпризів.
 2. Вам не доведеться особисто консультувати будівельників, перевіряти якість роботи, вибирати матеріали, світильники, предмети меблів і декору – все це буде робити автор проекту, а у вас залишиться час на власні справи.
 3. Формування планів і чіткий контроль їх своєчасного виконання дозволяє реалізувати проект швидко і в намічений термін.
 4. Ви заощадите не тільки нерви, а й кошти. Вам не доведеться вникати в будівельні і технічні подробиці і вирішувати спірні питання з виконробом. Контроль з боку дизайнера дозволить уникнути переробок, а значить і додаткових витрат.

Авторський нагляд в дизайні інтер’єру

Авторський супровід в дизайні інтер’єру дозволить вам заощадити власний час і при цьому гарантує найкращий результат. Послуга передбачає підбір меблів, побутової техніки, текстилю, декору, взаємодія з постачальниками та підрядниками, контроль за ходом робіт і своєчасністю їх виконання.

Авторський нагляд при будівництві та ремонті

Авторський супровід на етапі будівництва дозволяє контролювати якість і виявляти недоліки в ході будівельних робіт. Автор проекту стежить, щоб виконання всіх завдань відповідало затвердженій документації, в тому числі і узгодженої з замовником кошторису.

У будівництві непоодинокі випадки, коли підрядник відступає від розробленого проекту без будь-яких підстав. Тому для якісного і точного втілення проектних рішень необхідний нагляд проектувальника. Авторське супровід виступає гарантом, що всі пункти будуть виконані точно і оперативно з дотриманням будівельних і законодавчих нормативів.

Бувають і інші ситуації, коли відступу, зауваження та пропозиції підрядників цілком обгрунтовані. При таких обставинах автор повинен внести в проект необхідні корективи, намагаючись не порушувати загальну концепцію.

У більшості випадків авторський супровід передбачає візуальну перевірку результатів робіт і співвіднесення їх з технічною документацією. Однак не завжди це можна зробити без спеціальних вимірювальних засобів і інструментів. Тому в процесі нагляду може застосовуватися інструментальний контроль, коли це виправдано і доцільно.

Етапи проведення авторського нагляду під ключ

Необхідність авторського супроводу визначається габаритами і рівнем складності будівництва, а також особливостями проекту. Комплекс робіт з авторського нагляду проводиться наступним чином:

 1. Здійснюються планові огляди будівельного майданчика. Проектувальник відвідує об’єкт, щоб уточнювати деталі і перевіряти результати робіт. Крім того, він виїжджає на будівництво, коли потрібно вирішити питання, що виникають у власника, виконроба або інших задіяних фахівців. За домовленістю із замовником ці виїзди можуть бути додатковими або поєднуватися з плановими.
 2. При необхідності в проектні креслення та іншу документацію вносяться зміни. Для цього розробляють додаткові документи з метою уточнення або коригування деталей. Дана частина послуги може бути платною або безкоштовною, що залежить від чинників, що викликають зміни. Іноді документи коригують за пропозицією виконроба після узгодження з власником об’єкта (це може бути пов’язано з наявним обладнанням, особливостями матеріалів, кваліфікацією фахівців і т.п.).
 3. Виборчий контроль якості будівельних і монтажних робіт, дотримання технологій, відповідності проектним і законодавчим приписам. Участь в огляді і приймання прихованих будівельних робіт, а також впливають на міцність, надійність і терміни служби конструкцій.

В основному від технічного і авторського супроводу відмовляються через додаткові витрати та сформованої думки, що без нагляду цілком можна обійтися. Мало хто замислюється про можливих витратах на переробки та майбутніх втрати внаслідок невиявлених недоліків. Останні спливають в ході експлуатації і обертаються чималими витратами на ремонт. Однак кошти, виділені на авторський нагляд, не тільки полегшують будівництво і покращують результати, але і повністю окупаються.

Що не входить в послугу нагляду

Авторське супровід не включає коригування візуалізації і контроль закупівель у сторонніх постачальників. Норми будівельних технологій контролює технічний нагляд і генеральний підрядник. Не проводиться повний прийом прихованих робіт, але лише часткова участь і контроль. Наприклад, автор простежить за розміщенням розеток і вимикачів, але не зможе проконтролювати підключення електрики.

Автор проекту не відповідає за оплату придбаних матеріалів, меблів та інших складових будівництва або ремонту. Також він не несе відповідальності за оплату послуг будівельної бригади. Авторський супровід не включає оформлення договорів, крім договору на авторський нагляд і на роботи з будівництва та ремонту, які підписують клієнт і підрядник.

Як проходить процес

Дизайнер нагляду відвідує будівництво або об’єкт стільки раз, скільки передбачено в договорі. При цьому він тісно взаємодіє з будівельною бригадою, замовником і постачальниками.

Для виконання додаткових робіт і здійснення незапланованих виїздів зазвичай оформляються спеціальні угоди і проводиться окрема оплата.

Вартість авторського нагляду дизайн проекту в Києві

Ціна авторського супроводу залежить від комплексу послуг і складності будівельного об’єкта. Крім того, на вартість нагляду впливає цінова політика компанії і ситуація в регіоні. Уточнювати суму оплати потрібно у самого дизайнера. Зазвичай послуги нагляду оплачуються щомісяця, з огляду на кількість виїздів на об’єкт.

У деяких випадках повна вартість виплачується двома сумами – в якості авансу і по завершенню робіт. Авторське супровід передбачає контроль на всіх етапах будівництва: від початку робіт до здачі об’єкта в експлуатацію.

Здійснення авторського нагляду за найкращими цінами в Vip Design

Якщо для вас актуальні такі чинники, замовлення авторського нагляду за ходом ремонту або будівництва буде цілком виправданим:

 • недолік вільного часу;
 • немає глибоких знань про властивості матеріалів, технологіях обробки, відтінках фарб і т.п .;
 • бажання тримати процес під контролем при відсутності такої можливості;
 • якщо ви хочете отримувати повну інформацію про хід будівництва;
 • немає досвіду в координування і в пошуку професійних будівельних бригад.

Співпраця з нашою компанією гарантує вам успішне вирішення цих проблем. Досить визначитися з дизайн проектом, розглянути і затвердити 3D-візуалізацію інтер’єру, а інше можна залишити турботам дизайнера. Авторський нагляд в Україні допоможе вам зберегти нерви і час, надасть можливість тримати все під контролем, отримувати вичерпну інформацію та якісні фінальні результати.

Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

Портфоліо

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Дізнатися вартість проекту