Дізнатися вартість робіт Оформити заявку
1
Ескізний дизайн

Фахівці нашої компанії, перш ніж почати розробляти архітектурну концепцію, аналізують побажання клієнта і особливості побудови.

Перш за все, наші співробітники розробляють 3Д проектування будинку для візуалізації концепції замовнику. Коли макет розроблений і погоджений з замовником, ми беремося за підготовку документів, які необхідні для отримання дозволів в різних інстанціях і службах.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ: ескіз-проект об'єкта 2-го рівня складності, площею до 400 м²; розробляється 3-7 тижнів.

2
Робочий проект

Проектування будинку включає в себе комплект документів, які можуть знадобитися для початку будівництва. А саме:

 • генеральний план з нанесеними необхідними підключеннями і комунікаційними системами;
 • архітектурний план з деталізованими позначеннями і кресленнями в розрізах, з кольоровим оформленням фасадів і технічно-економічних показників, зі схемою статі і відомостями про особливості внутрішньої обробки всіх кімнат;
 • технологічний план. Складається з планів всіх приміщень будівлі, в ньому вказані особливості розміщення меблів, техніки і специфіку меблевих і технічних предметів, також технічне проектування включає в себе вказівки до розміщення розеток, освітлювальних приладів та інших елементів комунікації;
 • план будівельної конструкції. Особливості фундаменту, стін і перекриття;
 • проект вентиляційної та опалювальної систем. Складається з схем і розрахунків;
 • план водопроводу і каналізації. Складається з схем і розрахунків внутрішнього водопостачання та каналізаційної системи;
 • система охорони та сигналізації.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ: в залежності від рівня складності проекту і особистих побажань замовника — 3-8 тижнів.

3
Авторський контроль

Будь-який вид роботи, який виконують на об'єкті, контролюють досвідчені співробітники нашої компанії. Завдяки тому, що проект виконують під контролем його автора, знижується ризик допущення помилок і прискорюється виконання усіх етапів роботи. Команда наших професіоналів точно знає, як ефективно організувати якісні ремонтно-будівельні роботи.

Результат нашої роботи - це сотні ідеально завершених об'єктів і позитивні відгуки про нашу роботу їх власників.

Індивідуальні проекти приватних будинків і котеджів

З кожним роком будівництво котеджів набирає популярність. Власники заміських будинків бажають, щоб їх котедж був кращим, щоб ландшафт гармонійно поєднувався з фасадом будівель і щоб жоден з сусідніх будинків не був схожий на його унікальний і чудовий. Часи, коли всі будинки будувалися «під копірку», давно закінчилися. Сьогодні настав час змін. Сучасне проектування будинку – це індивідуальний, особливий проект, а не робота, виконана за шаблоном.

Зазвичай власники заміського будинку спочатку думають, що самі в силах розробити план будівництва. Адже, на жаль, ще не всі зрозуміли, що краще довірити роботу професіоналам, і отримати досконалий результат, ніж наробити купу помилок самостійно, а потім просити у когось допомоги. Якщо немає бажання витрачати гроші і час, краще відразу довірити проектування будинку фахівцям. Адже виправляти помилки набагато складніше, ніж починати роботу з нуля.

Тільки професіонали можуть розробити індивідуальний проект будинку. Щоб впоратися з таким складним завданням, необхідно володіти великою базою знань і володіти достатнім досвідом.

Звертаючись до наших фахівців, ви можете бути впевнені, що підсумком нашої співпраці стане ідеально розроблений проект, в якому будуть детально вказані всі конструктивні і технічні особливості будинку вашої мрії. І що важливо – проектний план буде максимально відповідати вашим особистим вимогам і побажанням.

Чому так популярно проектування приватних будинків і котеджів?

Індивідуальне проектування будинку – це одна з основних послуг, яку надає наша компанія. Заміський будинок – це мрія мільйонів людей, тому ми точно знаємо, що ті, кому пощастило стати володарем котеджу, хочуть зробити його особливим, комфортним і затишним.

Приватний будинок передбачає можливість насолодитися такими перевагами:

 • за стінкою не шумлять докучливі сусіди;
 • за порогом будинку є особиста ділянку;
 • можна завжди насолодитися красою природи.

Завдяки сучасним технологіям будь-який будинок можна зробити функціональним, затишним і комфортабельним. Інноваційні системи життєзабезпечення покращують якість життя, наближаючи рівень комфорту будинку за містом до максимуму. Котедж можна підключити до центральних комунікаційних систем або зробити повністю незалежним, встановивши автономні системи.

Чому важливо приділити час проектування?

Розробка проектування будинку – це важливий етап, якому необхідно приділити достатньо уваги і часу. Чим якісніше був підготовлений проект, тим кращим буде результат його реалізації. Кожен власник заміського будинку повинен знати такі нюанси проектування:

 1. Якщо проект будинку вибраний з шаблонних, то в будь-якому випадку він буде доопрацьований. Спеціаліст візьме до уваги особливості ландшафту, побажання клієнта, і т.д.
 2. Наші співробітники можуть перетворити будь-який вже побудований будинок або розробити унікальну концепцію для будівництва нової споруди. Якщо ви бажаєте доповнити житло приміщення з нестандартною функціональністю, слід заздалегідь про це сказати. Адже підготовка проектної документації здійснюються на одному з перших етапів.
 3. Споруда на ділянці з ускладненими умовами вимагає внесення додаткових корективів в проект.
 4. Щоб заощадити на будівництві, слід вдаватися до вибору більш доступних, але якісних матеріалів. Сучасна будівля має бути енергоефективним.

Переваги проектування будинків під ключ

Замовити проектування будинку, значить оцінити такі переваги:

 • зручне планування. Так ви можете втілити в життя будь-яку, навіть саму незвичайну ідеї планування;
 • економія. Вартість готового будинку набагато дорожче;
 • втілення нових технологій. Ваш будинок буде екологічним, камфорним, стильним, енергоефективним і ергономічним;
 • дизайн інтер’єру розробляють талановиті професіонали;
 • всі етапи проектування будинку здійснюються під чітким контролем керівництва;
 • отримати затишний, особливий будинок можна в максимально короткий термін.

Замовити проектування будинків і котеджів в Києві в Vip Design

Замовлення проекту заміського будинку у наших фахівців – це можливість втілити в життя будь-яку вашу ідею. Оздоблення стін, колір фасаду, планування кімнат і інші важливі складові проектування будуть розроблені строго відповідно до ваших особистих побажань.

Ваш будинок буде єдиним і неповторним. Наші співробітники гарантують, що такого котеджу як у вас не буде більше ні в кого. Стильний екстер’єр і комфортний інтер’єр – результат роботи нашої злагодженої команди. Важливим аргументом для того, щоб замовити проектування заміського будинку у нас, є доступна вартість. Клієнт платить тільки за реальну, ефективно виконану роботу.

Замовити проектування будинку вашої мрії ви можете вже зараз. Позбавте себе від зайвих клопотів, витрат грошей і часу – довірте питання проектування професіоналам.

Необхідні документи для початку проектування

Щоб почати роботу над проектуванням, знадобиться підготувати пакет документів, який повинен включати в себе:

 • кадастровий план земельної ділянки (в ньому повинні бути вказані дані про форму і габаритах ділянки;
 • містобудівний план земельної ділянки (необхідний для складання генерального плану, так як включає в себе особливості розташування інженерних мереж, дані про відступи кордонів і т.д.);
 • результат інженерно-геологічних досліджень (дані про особливості грунту);
 • результат інженерно-геодезичних досліджень (складається з даних про перепадах висоти і т.д.)

Вищеперелічений список документації дозволяє спеціалісту розробити ідеальний проект з урахуванням особливостей земельної ділянки. Але ми допускаємо, що не всі з вищевикладених документів можуть бути у вас на руках.

Вартість розробки індивідуального проекту

Вартість проектування котеджу залежить від маси факторів. Саме тому ми не можемо відразу сказати, якою саме буде ціна на ваш проект. Розрахувати фінальну вартість можуть наші фахівці після спілкування з замовником.

На ціну впливають такі чинники як:

 • складність проекту;
 • чи потрібно проводити інженерно-геологічні дослідження;
 • особисті вимоги клієнта;
 • площа будівлі, побажання до перепланування;
 • бажання внести зміни в готовий проектний план після затвердження.

Бажаєте стати власником функціонального, сучасного, комфортного і затишного будинку? Замовте послугу проектування будинку житлового у нас. Досить мріяти! Пора втілювати мрії в реальність.

Дізнатися вартість архітектурного-проекту