Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Стиль ОнтоАрт в інтер’єрі – естетика гармонії

30/01/2021

Стиль ОнтоАрт – це різновид неформального мистецтва, для якого характерні індивідуальні і нескінченні образи. Якщо вдивитися в полотна, то за яскравими плямами приховані певні образи зі смисловими значеннями. Спектакль, де глядач безпосередньо бере участь в ньому. Шанувальники даного мистецтва, вважають що енергія, яка виходить від картини відчувається глядачем на фізичному рівні.

Трішки історії

Творцем даного напрямку є італієць Антоніо Манегетті, який зумів реалізувати себе в якості художника, музиканта, стиліста, філософа і вченого. Також їм було створено понад 50 монографій.

Онто арт, зародження якого викладає на 1976 рік, є не просто стилем, а напрямком в сфері мистецтва і навіть якоїсь філософією, що зародився в період Відродження. Більшості виникає питання: «Чому саме в епоху Відродження?» Це можна пояснити тим, що за часів Ренесансу людині віддавалася чільна роль в сфері мистецтва.

Антоніо Менегетті були сформульовані принципи даного стилю, які мали на увазі під собою зовнішню і внутрішню гармонію.

Відмінні риси стилю

Для ОнтоАрт характерний яскравий, впізнаваний і запам’ятовується характер. Побувавши в приміщенні, оформленому відповідно до цього стилем, воно запам’ятається серед інших. Особливий характер несуть в собі картини, предмети одягу, меблів та інтер’єру, а також елементи архітектури. Йому властива гармонійність і в той же час незвичайного, що сприяє естетичної привабливості. Як яскраві плями на простих полотнах виступають хитромудрі образи, що володіють прихованим змістом і недомовленістю. Саме тому в даному процесі глядач бере участь в грі уяви. Переважною особливістю даної концепції є заклик особистості до розвитку її творчих здібностей.

Онто-арт в інтер’єрі – це сучасні твори мистецтва, сюжетні варіації картин і зображень на елементах декору. Для оформлення приміщення в даному стилі використовуються природні форми і сучасні матеріали високої якості, що сприяє створення естетичного, функціонального і лаконічного інтер’єру. Риси цього стилю мають на увазі під собою натуральне виконання, естетичну привабливість і здоров’я. Онтоарт – це новий вид мистецтва буття.

Особливості

В якості основної ідеї напрямки виступає взаємодія з елементами мистецтва, присутніми в нашому оточенні. Слово «ОнтоАрт» складається з двох поєднань: слова «онто», що перекладається як «бути», і «арт» – мистецтво. Основним завданням всіх складових в інтер’єрі є створення художнього оточення. Така концепція дає можливість людині взаємодіяти з усіма предметами мистецтва на рівні метафізичного типу.

Даний напрямок має досить складну і глибоким змістом, однак, шедеври виконані в стилі ОнтоАрт вельми впізнавані в порівнянні з іншими творами. До помітних особливостей можна віднести яскравість, свіжість і незвичайність у виконанні архітектурних елементів, інтер’єрних предметах, речах, картинах. Керуючись принципами стилю при оформленні приміщення, можна створити свіжу, натхненну і в той же час зручну варіацію інтер’єру.

Сфера архітектури

Архітектурні твори в даному стилі чудові і дивовижні. Вони буквально заворожують своєю глибокою енергією. Архітектура дозволяє піднятися над буденністю і відчути всю глибину буття. Для того щоб ближче познайомитися з архітектурою в стилі ОнтоАрт, рекомендовано побачити екобіологіческіе проекти. Екологічна архітектура в даному напрямку на території Росії здійснюється в перший раз на підставі Берні і Ніотан проектів. Варто сказати, що основна маса нашого суспільства на даний момент має поняття про даному стилі як незвичайному і нетрадиційному напрямку, яке сприяє розвитку архітектурної сфери.

Оформлення інтер’єру в стилі ОнтоАрт

Відмінними рисами інтер’єрів ОнтоАрт виступають характеристики у вигляді функціональності, простоти, екологічності, поряд з використанням якісних натуральних матеріалів. При оформленні кімнат слід керуватися природними формами, а в якості прикрас використовувати твори мистецтва, живопис і картини.

Кольори

Особливості даного інтер’єру дають можливість використання різних кольорів, де кращими виступають природні відтінки. Також часто зустрічаються і досить яскраві і контрастні кольори у вигляді коричневих, червоних, темно-зелених, чорних або бірюзових відтінків. Дозволена комбінація кольорів для створення незвичної і яскравої картини. При плануванні інтер’єру необхідно дотримуватися заходів в яскравості для створення інтер’єру, який володіє гармонією і комфортом.

Меблі

При виборі меблевого гарнітура перевага віддається оригінальним формам і плавним лініях. Чи не обов’язковим є придбання одного ансамблю, можлива покупка різних предметів. Основою м’яких меблів виступає металевий каркас або масив, виконаний в оригінальній формі або з оригінальною оббивкою. Фахівці рекомендують вибирати просту, функціональну, комфортабельну меблі, що володіє естетичною привабливістю.

Світло

Кращим є установка комбінованого світла у вигляді точкових світильників, центральної люстри, світлодіодного підсвічування і торшерів. Найбільш актуальними предметами світла виступають лампи та світильники, виконані в даній тематиці.

Текстильні вироби

До основних впізнаваним рис даного стилю можна віднести здоров’я і привабливість.

Приступаючи до текстильного оформлення приміщення, перевагу краще віддавати натуральним матеріалам, де лідером є лляна тканина. Льон має унікальну тканинної фактурою, натуральної привабливістю і переважної особливістю у вигляді нейтралізації негативної дії статики і придушення різних патогенної мікрофлори, сприяючи забезпеченню екологічного та здорового інтер’єру. Льон – це матеріал, який сприяє здоровому мікроклімату в будинку за рахунок своїх гіпоалергенних якостей.

Завдяки широкому вибору лляних матерій можна вибрати найоптимальніший варіант. Для ОнтоАрт інтер’єру доречним буде використання щільних штор, вуалей, римських або рулонних штор з лляної матерії. Як матеріал для меблевої оббивки, постільної і столової білизни також можна використовувати льон. Для того щоб розбавити однотонне оформлення, рекомендовано використовувати яскраві кольорові акценти.

Матеріали

Як обробної продукції використовуються матеріали у вигляді:

  • каменю і дерева;
  • пробки;
  • скла і кераміки.

Оформити стіни можна при використанні штукатурки або фарби, дерев’яних або скляних панелей, шпалерних полотен з наявністю геометричних або рослинних принтів. Також в якості оздоблювальних матеріалів можна розглянути пластик, хром, бетон і штучний камінь.

Стеля у вигляді рівних або багаторівневих конструкцій можна побілити. Також можлива установка натяжних конструкцій з прямими або вигнутими лініями і вбудованим освітленням.

Для підлоги можна використовувати ламінат, паркет або наливна підлога. Також сучасні дизайнери використовують підлогові матеріали, що володіють імітацією натуральної деревини, а також керамічну плитку з керамогранітом.

Аксесуари та декор

Для будинків і квартир, оформлених в даному напрямку, характерні подібності з картинами галереями. У пошані предмети у вигляді посуду, скульптур і, звичайно ж, образотворче мистецтво, для якого характерна естетична привабливість. Завдяки такому неординарному підходу створюються красиві інтер’єри.

Доповнити інтер’єр можна оригінальної посудом з абстрактними фігурами. Також в якості прикрас можна використовувати неформальні предмети, що володіють прихованим змістом.

Побутові прилади також можуть виступати в якості декору, якщо вони оформлені в яскраві кольори. Даний вид інтер’єру добре прикрасять живі квіти і домашні рослини.