Дізнатися вартість робіт Оформити заявку

Манга стиль в інтер’єрі – заперечення канонів

27/01/2021

Стиль манга – це сюжетне зображення в декількох діях, засновником якого став буддійський чернець Тоба, який створив іронічний комікс за допомогою правопорушення людей. Це посприяло тому, що стиль манга знайшов надзвичайну популярність, а зображення на недорогих паперових полотнах випускалися великими тиражами.

На сьогоднішній день манга стиль має велику кількість шанувальників і широко застосовується при оформленні інтер’єрів в будинках і квартирах. До відмітних особливостей даного стилю можна віднести великі плани з наявністю графічного змісту.

Виникнення стилю

Дизайнерами Японії в 50 роках було виявлено, що аніме – це безмежне джерело натхнення, який може активно використовуватися при створенні інтер’єрних композицій. Таке бачення і посприяло зародженню стилю манга. Як дизайнерського мистецтва тенденція стала особливо популярною в період 70 років, як раз в цей період японська молодь особливо цікавилися мультяшними персонажами. Європейська сфера дизайну з «анімешним» стилем познайомилася в кінці 80 років і по сьогоднішній день залишається дуже затребуваним і актуальним напрямком. Засновником сучасного напрямку вважається японський художник мультиплікатор Ракціен Кітадзава. Його популярність визначається за рахунок втілення замальовок персонажів як в японській, так і в європейській математиці. Основи стилю манга використовуються не тільки при створенні унікальних інтер’єрів, але також і при виробництві речей і інтер’єрних елементів.

Основи манги

Для даного оформлення не характерні чіткі канони і кордони. Але присутній ряд основоположних принципів, які необхідно враховувати при оформленні приміщень відповідно до цього стилем. На самому початковому етапі необхідно вибрати основний напрямок декору у вигляді:

  • романтики;
  • техно;
  • урбаністичної реальності.

Визначившись з одним з напрямків, приміщення буде виконано відповідно до визначеного декором і кольоровою гамою. Для кожного стилю характерні свої особливості у вигляді кольорової палітри, використовуваних предметів декору. Необхідно дотримуватися одного напрямку, так як комбінації стилів не дозволені.

Романтика

Найкращим чином підійде для оформлення жіночих кімнат. Під романтичним варіантом мається на увазі ідеальний інтер’єр для дівчат і дівчаток, в якому використовуються ніжні кольори, додаткові прикраси і тематичні зображення. Дана варіація манги володіє жіночними і привабливими характеристиками:

  1. Рекомендованими варіантами кольорів виступають відтінки білого, сонячно-жовтого, яскраво-зеленого і блакитного світла. Також хорошим варіантом стане синій, жовтий, рожевий колір і комбінації даних квітів.
  2. Велика кількість текстильних елементів у вигляді мереживних серветок, покривал для ліжок, штор і меблевих накидок з наявністю тематичних зображень.
  3. Використання декоративних елементів, таких як постери або картини із зображеннями японських персонажів для прикраси стін.

Стиль манга в інтер’єрі має на увазі під собою велику кількість аксесуарів і різний декор для прикраси приміщення. В якості прикрас можуть виступати оригінальні подушки, серветки, невеликі варіації фігурок у вигляді героїв з коміксів і мультиплікаційних серіалів.

Техно стиль

Даний варіант оформлення кімнати є найбільш підходящим для представників сильної статі, так як він не має на увазі під собою романтичний характер, використання рожевих і ніжних відтінків. Тут в основному використовуються технічні елементи. Такий варіант дизайну навряд чи оцінить дорослий чоловік, проте підлітку в такій кімнаті буде досить комфортно і цікаво:

  • в якості основної тематики виступає тема космосу і фантастики;
  • відповідними кольорами є сині, чорні, сірі і білуваті відтінки. Часто в якості доповнення використовуються дзеркальні або хромовані поверхні, а також декоративні елементи.
  • для прикраси стін використовуються великі постери або зображення в аніме математики;
  • ідеальними матеріалами до такого оформлення стане метал і скло, що виступають основами для виготовлення не тільки прикрас, але і предметів меблів.

Дана варіація декору ідеально підійде для кімнати, в якій живе підліток або дитина, ніж для дорослого чоловіка. Багатьом дітям і підліткам цікава космічна і фантастична тематика, а також подібні варіації в даному стилі.

Урбаністичний стиль

У порівнянні з перерахованими вище варіаціями, урбаністичний стиль зародився не в Японії, а на Заході. Висока популярність японських коміксів посприяла тому, що західними дизайнерами почав створюватися власний варіант інтер’єру:

  • в якості основного акценту в інтер’єрі виступають не комікси або анімації, а стиль життя японського народу і робототехніки;
  • при виборі колірної гами перевага віддається більш спокійним відтінкам у вигляді сірих, чорних і білих тонів. Для їх розведення можуть використовуватися синій, білий і інші контрастні кольори. Для яскравих акцентів застосовуються додаткові елементи;
  • в якості прикрас для стін використовуються постери або картини, що відповідають загальному интерьерному стилю. Відмінністю даного напрямку виступає наявність вільної стіни в кімнаті, незавантаженої декором.

Результатом такого оформлення стане створення стриманого і мінімалістичного інтер’єру. У деяких ситуаціях досить використання однотонної обробки для оформлення стін, де прикрасою поверхні служить великий постер, виконаний в манга тематиці. Урбаністичний стиль володіє більшою універсальністю і можливістю використання, в порівнянні з іншими варіантами незалежно від віку власника кімнати.

Інтер’єр манга

Даний вид інтер’єру оцінять багато шанувальників манги і аніме. Даний стиль має на увазі під собою відходження від стандартних дизайнерських канонів, і створення інтер’єру максимально наближеного до японських мультфільмів. В якості родзинки в даному інтер’єрі використовуються манга елементи і аніме декор.

Палітра кольорів

Для колірної гами характерні різноманітні відтінки у вигляді романтичних і легких кольорів, що поєднуються з металевими відтінками і яскравістю.

Елементи декору

Вибираючи декор для даного інтер’єру, можна розглянути до покупки аксесуари «Hello Kitty», декоративний посуд з наявністю аніме символіки, постери із зображенням улюблених персонажів. Доповнити інтер’єр манга можна стилізованими вазами з матового скла, настільні лампи годинами. Книжкові полиці повинні бути встановлені японськими коміксами і книгами.

Меблі

Вибираючи меблі для даного інтер’єру, необхідно орієнтуватися на фонову палітру в кімнаті, яка може бути виконана в яскравому, однотонному або простому виконанні. Для декорації модульних конструкцій використовуються стильові плакати і зображення. Завдяки дотриманню інтер’єрного балансу результатом може стати досить цікаве поєднання, яке володіє схожістю з ожилим мультфільмом.