Vip Design

Студія
дизайну
інтер’єру

Професійний дизайн

о
с
л
у
г
и
Ми спеціалізуємося
 1. 01. АРХІТЕКТУРА

  Створюємо індивідуальні проекти різної складності, з усіма необхідними інстанціями документами і повним супроводом провідними архітекторами.

 2. 02. ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

  Наші дизайнери створюють індивідуальні дизайн-проекти, враховуючи ваші бажання і нові тенденції, створюючи унікальний стиль і функціональність.

 3. 03. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

  Наші дизайнери відтворять будь-який дизайн інтер’єру, на вашу макету, плану, зображення, виходячи з бажань і потреб.

 4. 04. БУДІВНИЦТВО

  Виконуємо всі види будівельних робіт: проектні, будівельно-монтажні, оздоблювальні роботи, знесення, будівництво та інші.

 5. 06. КОМПЛЕКТАЦІЯ

  Ми допоможемо підібрати і забезпечити матеріали, придбати і розмістити меблі, підібрати сантехніку, освітлювальні прилади і предмети декору.

 6. 05. РЕМОНТ

  Наша компанія надає ремонтні послуги будь-якої складності: косметичний, капітальний, дизайнерський ремонт для всіх типів приміщень.

Портфоліо

Відео

Презентація
Консультація дизайнера, варіанти планування і розміщення меблів з виїздом на ваш об'єкт
Чому
Ми
?

У нас практикується особистісний підхід до кожного клієнта, наші фахівці обов’язково почують всі ваші побажання, після чого втілять всі в реальність швидко і головне ефективно.

У студії Vip Design працюють досвідчені професіонали, які люблять свою справу. Фахівці стежать за новими тенденціями інтер’єрної моди і творчо підходять до виконання кожного проекту.

Ми пропонуємо свої послуги по всіх містах України, також пропонуємо розумні ціни і гарантуємо дотримання термінів виконання замовлень.

58312 м2

Спроектовано і реалізовано
16500 м2

ОФІСІВ

5780 м2

ГОСТІННИХ

2870 м2

СПАЛЕНЬ

1506 м2

МАНСАРД

2344 м2

КУХОНЬ

1219 м2

ДИТЯЧИХ КІМНАТ

1160 м2

ВАННИХ

Анатолій

Я в захваті! Робили ремонт, звернулися до студії дизайну Віп Дизайн. Уважно вислухали, швидко виїхали до нас, подивилися-поміряв і через пару днів надали кілька пропозицій, узгодили план робіт, склали кошторис. Зробили все вчасно, красиво, рекомендую.

17/12/2019